25-lecie „Wiadomości Przedszkolaka”

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku-Białej zaprasza do udziału w konkursie „Nasze Przedszkole” – polegającym na wykonaniu makiety przedszkola z materiałów przeznaczonych do recyclingu. Do wygrania 1000-elementowy zestaw klocków LEGO® Education!

Wspomniany konkurs jest jedną z propozycji uświetnienia  obchodów 25-lecia „Wiadomości Przedszkolaka” ‒ czasopisma dla nauczycieli  przedszkoli, wydawanego przez nasz Ośrodek. Z tego też powodu chcemy nadać temu wydawnictwu nową formułę – dwumiesięcznika, który będzie promował działania podejmowane przez przedszkola Podbeskidzia. Chcemy, aby „Wiadomości Przedszkolaka” stały się gazetą współtworzoną przez Państwa dla Państwa.

Poniżej zamieszczamy przykładowe strony z wydania specjalnego (już w nowej formule), w którym znalazły się także:

  • artykuł psychologa,
  • scenariusz zajęć języka angielskiego,
  • informacje o ofercie edukacyjnej naszego Ośrodka,
  • informacje o propozycjach kulturalnych dla najmłodszych oraz
  • regulamin naszego konkursu.

Zapraszamy wszystkich nauczycieli do współpracy – dzielenia się w ramach tzw. dobrych praktyk pomysłami na ciekawe akcje, przedsięwzięcia czy interesujące dla przedszkolaków zajęcia.

Czekamy na relacje ubarwione zdjęciami, scenariusze zajęć, pomysły ćwiczeń ‒ wszystko to, czym chcielibyście Państwo się pochwalić. Kontaktowy mail: kziola@wombb.edu.pl.

Na prace konkursowe czekamy do 1 października, natomiast na materiały do publikacji – do 31 sierpnia!

 

Tagi: , , , , ,