Konferencja „Social Blend” (Uniwersytet Bielsko-Bialski)

W imieniu organizatora – Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego – zapraszamy na konferencję skierowaną do nauczycieli, zorganizowaną w ramach projektu Erasmus+ o nazwie „Social Blend” (Social Skills in Blended Learning for better Student Achievement), którego konsorcjum składa się z 7 partnerów (Belgia pełni rolę koordynatora).

Konferencja ta, o charakterze hybrydowym (spotkania f2f i online), oraz z częścią warsztatową, będzie prowadzona w języku angielskim i jest zaplanowana na 25.04.2024.

Adresowana jest głównie do nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i szkolnej (do poziomu klasy 4), jednak jesteśmy przekonani, że korzyści z udziału w niej odniosą także nauczyciele wszystkich typów i poziomów nauczania.

Warunkiem uczestnictwa jest komunikatywna znajomość języka angielskiego, ze względu na hybrydowy charakter wydarzenia.

Plakat konferencji

Udział jest bezpłatny, a dla uczestników zapewnimy lunch, kawę, przekąski oraz drobne upominki promocyjne, a także certyfikat uczestnictwa.

Szczegółowy program w formularzu zgłoszeniowym.

W celu rejestracji należy wysłać wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres: elewandowska@ubb.edu.pl

Zapraszamy!