Doradcy metodyczni (kontakty)

Oferta form doskonalenia organizowanych przez doradców metodycznych w roku szkolnym 2020/2021:
https://rejestracja.wombb.edu.pl/advisorsOffer.html

Wykaz doradców metodycznych w roku szkolnym 2020/2021:

Imię i nazwisko doradcy,
adres e-mail
Nauczany przedmiot
(zakres)
Obszar działania
doradcy
mgr Ewa Below
ebelow@wombb.edu.pl
religia ewangelicka (SP) miasto Bielsko-Biała;
powiat bielski i cieszyński
ks. mgr Tomasz Chrzan
tchrzan@wombb.edu.pl
religia katolicka (SP/PP) miasto Bielsko-Biała (PP);
gmina Buczkowice, Szczyrk, Wilkowice (SP/PP)
mgr Mariusz Depczyński
mdepczynski@wombb.edu.pl
wychowanie fizyczne (PP) miasto Bielsko-Biała;
powiat bielski i żywiecki
mgr Anna Ficoń
aficon@wombb.edu.pl
religia katolicka (P/SP/PP) powiat cieszyński
mgr Aleksandra Fiedor
aleksandra.fiedor@gmail.com
religia katolicka miasto Żywiec
mgr Jolanta Klajmon
jklajmon@wombb.edu.pl
matematyka (SP) miasto Bielsko-Biała
mgr Stanisław Pięta
spieta@wombb.edu.pl
historia (SP/PP) miasto Bielsko-Biała;
powiat bielski
mgr Agnieszka Pollak-Olszowska
apollak-olszowska@wombb.edu.pl
język polski (PP) miasto Bielsko-Biała;
powiat bielski i cieszyński
mgr Bożena Rogolińska
brogolinska@wombb.edu.pl
język polski (SP) miasto Bielsko-Biała
mgr Danuta Sewera
dsewera@wombb.edu.pl
język angielski (P/SP) miasto Bielsko-Biała
mgr Elżbieta Szczypka
eszczypka@wombb.edu.pl
plastyka (SP) miasto Bielsko-Biała;
powiat bielski
mgr Anna Telok
atelok@wombb.edu.pl
wychowanie fizyczne (SP) miasto Bielsko-Biała;
powiat bielski

Oznaczenia w tabeli:

  • P – przedszkola
  • SP – szkoły podstawowe
  • PP – szkoły ponadpodstawowe

Aktualizacja: 2 października 2020 r.

Top
Wielkość czcionki
Kontrast

Przeglądając stronę, zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close