Aktualności

Boże Narodzenie 2020

Tagi: ,

RODN WOM w Bielsku-Białej - logotyp

Szanowni Państwo,

w rozporządzeniu Ministra Edukacji i Nauki z 16 grudnia 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 wprowadzone zostały zmiany dotyczące przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty i egzaminu maturalnego w roku 2021 r.

Jest to konsekwencją decyzji Ministra Edukacji i Nauki o rozszerzeniu zakresu kierunków realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2020/2021 poprzez dodanie pkt. 6. “Uwzględnienie w procesach edukacyjnych wymagań egzaminacyjnych dotyczących egzaminu ósmoklasisty i egzaminu maturalnego przeprowadzanego w roku 2021”.

W związku z tym Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli “WOM” w Bielsku-Białej planuje realizację cyklu konferencji online dla nauczycieli przedmiotów objętych tymi egzaminami. Konferencje odbywać się będą w trakcie ferii zimowych oraz po ich zakończeniu:

Harmonogram, który Państwu prezentujemy, zostanie w najbliższym czasie uzupełniony o konferencje z kolejnych przedmiotów. W miarę potrzeb postaramy się także uruchamiać dodatkowe edycje szkoleń.

Zapisy na wszystkie konferencje online odbywają się – tradycyjnie – poprzez platformę e-rejestracji:

Zapraszamy!

Władysław Mąsior
dyrektor RODN “WOM” w Bielsku-Białej

Tagi:

ORE - logotyp

Szanowni Państwo,

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli “WOM” w Bielsku-Białej i Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bielsku-Białej zamierzają przystąpić do projektu grantowego Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie:

Wsparcie placówek doskonalenia nauczycieli i bibliotek pedagogicznych w realizacji zadań związanych z przygotowaniem i wsparciem nauczycieli w prowadzeniu kształcenia na odległość.

Oś priorytetowa:
II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji.

Działanie:
2.10 Wysoka jakość systemu oświaty.

Projekt dofinansowany z Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem projektu jest podniesienie jakości doskonalenia i wsparcia nauczycieli prowadzących zdalną edukację w przedszkolach i szkołach przez kadrę placówek doskonalenia nauczycieli i bibliotek pedagogicznych. Wychodzimy z założenia, że edukacja zdalna powinna stać się jedną ze standardowych form pracy, stosowaną nie tylko ze względu na stan epidemii, ale także w innych sytuacjach, gdy kontakt uczeń – nauczyciel jest utrudniony lub niemożliwy.

Uczestnikami projektu mogą być nauczyciele wszystkich typów szkół i przedszkoli.

Czytaj więcej ›

Tagi: ,

RODN WOM w Bielsku-Białej - logotyp

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do skorzystania z propozycji samokształcenia oraz do wykorzystania poniższych materiałów do edukacji zdalnej.

Wykaz oraz zawartość materiałów, do których prowadzą linki, są uzupełniane i aktualizowane.

Ponadto w zakładce “Najbliższe szkolenia” (rejestracja.wombb.edu.pl) pojawiają się formy realizowane zdalnie (odpowiednio opisane w nazwie formy). Zachęcamy do uczestnictwa i informujemy, że skany zaświadczeń po ukończeniu form zdalnych będą dostępne do tygodnia po ich zakończeniu na koncie uczestnika w systemie e-rejestracji.

Aby pobrać skan zaświadczenia po ukończeniu zdalnej formy doskonalenia należy:

 1. zalogować się na swoje konto (tak jak przy zapisie na szkolenie),
 2. wybrać z bocznego panelu zakładkę “Obecne szkolenia”,
 3. wybrać właściwe szkolenie,
 4. pobrać na dysk komputera plik “Skan zaświadczenia”.

Zespół konsultantów i doradców metodycznych Ośrodka

Czytaj więcej ›

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Warsztaty Twórcze klimaty - zaproszenie

Serdecznie zapraszamy na warsztaty online „Twórcze klimaty” o tematyce bożonarodzeniowej w Beskidach ‒ wykonanie tradycyjnych ozdób na choinkę z wykorzystaniem opłatka, bibuły, słomy.

Boże Narodzenie w tradycji ludowej zajmuje miejsce szczególne. Święto to cechuje pewna tajemniczość związana z nowym życiem. Przychodzące na świat Dzieciątko sprawia, że ogarnia nas miłość, a w serca wstępuje nadzieja.

Pierwotnie Boże Narodzenie wiązało się z przesileniem słonecznym, z życiem, wegetacją, a także z kultem zmarłych przodków. Oddawało ono istotę ludowego pojmowania czasu w oparciu o obserwacje zmienności faz Księżyca oraz wędrówki Słońca po nieboskłonie. Odradzanie się Słońca i światła, przesilenie zimowe, było okresem burzenia starego porządku.

Punktem kulminacyjnym obchodów pamiątki narodzenia Chrystusa jest wieczerza wigilijna, która łączy świat żywych ze światem zmarłych. Nieodłącznym elementem świąt było i jest nadal śpiewanie kolęd. W okresie bożonarodzeniowym zgodnie z tradycją po domach chodzili kolędnicy, by złożyć dynamiczne i rytmiczne życzenia świąteczne.

W izbie nad stołem wisiał wierzchołek jodły ‒ połaźnica, później zastąpiona przez choinkę. Wieszano na niej ozdoby z papieru, bibuły, opłatków i słomy, a także jabłka, cebulę, czosnek i orzechy. Produkty te i potrawy wigilijne miały gwarantować obfitość i przeniesienie wegetacji do nowego cyklu.

Na Żywiecczyźnie niezwykłą ozdobą były misternie wykonane z opłatków, klejone na ślinie „światy”. Symbolizowały kulę ziemską, nad którą panowanie obejmuje nowo narodzony Jezus. Zgodnie z ludową mądrością, jeśli „świat” został zjedzony przez muchy, oznaczało to powodzenie i dostatek dla gospodarzy.

Słoma, która symbolizowała plenność roślin i obfitość ziarna, była wykorzystywana do robienia gwiazdek na pamiątkę gwiazdy betlejemskiej. Bardzo czasochłonną ozdobą były pająki bożonarodzeniowe wykonywane ze słomy i kolorowej bibuły. Z papieru i bibuły robiono łańcuchy oraz różne zabawki dla najmłodszych domowników, wieszane później na choince.

Zapraszamy do udziału w warsztatach online: obejrzenia filmu instruktażowego (link poniżej) oraz wykonania proponowanych ozdób. Film może też być wstępem do zajęć zdalnych z uczniami, które zakończy wirtualna wystawa zdjęć ich prac.

Życzenia świąteczne w stylu góralskim: Bartłomiej Golec.

Elżbieta Szczypka, Dorota Babińska-Waluś,
doradczynie metodyczne z plastyki w RODN „WOM” w Bielsku-Białej

Tagi: , ,

RODN WOM w Bielsku-Białej - logotyp

Fundacja Matematyka dla wszystkich - logotyp

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku-Białej oraz Fundacja „Matematyka dla wszystkich” zapraszają do udziału w 10. edycji konkursu na najlepszą pracę projektową na temat „Matematyka jest wszędzie”.

Celami konkursu są:

 • rozbudzanie i rozwijanie u uczniów zainteresowania matematyką,
 • zachęcanie uczniów do szukania powiązań matematyki z innymi dziedzinami,
 • umożliwienie uczniom dzielenia się swoimi zainteresowaniami i pasjami z rówieśnikami,
 • inspirowanie nauczycieli do stosowania nowoczesnych metod i form pracy z uczniami.

Uczniowie rywalizują w trzech kategoriach wiekowych. Udział w konkursie jest bezpłatny i może być cennym doświadczeniem zarówno dla ucznia jak i dla nauczyciela.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się na stronie:

Regulamin tegorocznej edycji wraz z harmonogramem, formularzem zgłoszeniowym i wzorami oświadczeń został również wysłany do szkół.

Serdecznie zapraszamy!

Aleksandra Filuś
konsultant Ośrodka, koordynator konkursu

Tagi: , ,

Kalejdoskop

“Kalejdoskop Belfra” – taki tytuł będzie nosić nasze nowe czasopismo, które zamierzamy wydawać w wersji elektronicznej.

Zainteresowanych tym, co znajdzie się w pierwszym, styczniowym numerze zapraszamy na stronę internetową periodyku.

Link do strony czasopisma: https://kalejdoskop.wombb.edu.pl/

Zapraszamy do współpracy!

Redakcja

Tagi: , , , , ,

IX Konferencja Regionalna TIK

Technologie w pracy zdalnej i nie tylko. Inspirujące pomysły i rozwiązania.
Część druga

I dla Uczestników pierwszej części, i dla tych licznych, dla których brakło miejsc.

Organizator: RODN “WOM” w Bielsku-Białej

Co?
Dziewiąta edycja cieszącej się ogromną popularnością bezpłatnej konferencji z warsztatami dla nauczycieli. Odbędzie się online (Zoom).

Spektrum problemów jest szerokie: od możliwości technicznych poprzez metody pracy zdalnej aż po refleksję nad tym, jak w w tych warunkach przekazać uczniom skutecznie to, co przedtem mogliśmy realizować w klasie szkolnej.

Dla kogo?
Dla nauczycieli różnych przedmiotów i rodzajów zajęć przede wszystkim w szkole podstawowej. Dla osób, które: prowadzą zajęcia i spotkania zdalne z uczniami; przygotowują multimedialne materiały edukacyjne dla uczniów; prowadzą dziennikarskie, filmowe, radiowe itp. koła zainteresowań i zespoły.

Kiedy?
Sobota, 21 listopada 2020 r. od godz. 10:00 (online)


Więcej informacji: https://tik.wombb.edu.pl/

Zapisy: https://rejestracja.wombb.edu.pl/course.html?id=602485

Program: http://bit.ly/tikonferencja

Zapraszamy!

Tagi: , ,

 

IX Konferencja Regionalna TIK

Technologie w pracy zdalnej i nie tylko. Inspirujące pomysły i rozwiązania
Co warto wiedzieć o organizacji stanowiska pracy zdalnej?

Organizator: RODN “WOM” w Bielsku-Białej

Co?

Dziewiąta edycja cieszącej się ogromną popularnością bezpłatnej konferencji z warsztatami dla nauczycieli. Tym razem po raz pierwszy wyłącznie online. Szczególna sytuacja szkół zmusza nas do refleksji nad warsztatem pracy zdalnej nauczyciela.

Spektrum problemów jest szerokie: od możliwości technicznych poprzez metody pracy zdalnej aż po refleksję nad tym, jak w w tych warunkach przekazać uczniom skutecznie to, co przedtem mogliśmy realizować w klasie szkolnej.

Dla kogo?

Dla nauczycieli różnych przedmiotów i rodzajów zajęć przede wszystkim w szkole podstawowej. Dla osób, które: prowadzą zajęcia i spotkania zdalne z uczniami; przygotowują multimedialne materiały edukacyjne dla uczniów; prowadzą dziennikarskie, filmowe, radiowe itp. koła zainteresowań i zespoły.

Kiedy?

Sobota, 7 listopada 2020 r. od godz. 10:00 (online)


Więcej informacji: https://tik.wombb.edu.pl/

Zapisy: https://rejestracja.wombb.edu.pl/course.html?id=602454

Program: http://bit.ly/tikonferencja

Zapraszamy!

Tagi: , , ,

RODN WOM w Bielsku-Białej zaprasza nauczycieli języka angielskiego przedszkoli i szkół podstawowych na bezpłatne warsztaty:

Lapbooki w akcji!

29 października 2020 r. (czwartek) o godz. 16.00

Podczas zajęć uczestnicy poznają kreatywne sposoby wykorzystania lapbooków i wykonają własne projekty

Link do zapisów:
https://rejestracja.wombb.edu.pl/course.html?id=602418

Zapraszam!

Danuta Sewera
dsewera@wombb.edu.pl

Tagi: , , , ,

RODN WOM w Bielsku-Białej zaprasza nauczycieli języka angielskiego przedszkoli i szkół podstawowych na bezpłatne zajęcia konwersacyjne w ramach sieci współpracy i samokształcenia:

Let’s talk!

Zajęcia skierowane są do nauczycieli zainteresowanych podtrzymaniem i rozwijaniem swoich umiejętności językowych w języku angielskim.

Link do zapisów:
https://rejestracja.wombb.edu.pl/course.html?id=602424

Pierwsze spotkanie już 28 października o godz. 16.30

Zapraszam!

Danuta Sewera
dsewera@wombb.edu.pl

Tagi: , , , ,

RODN WOM w Bielsku-Białej - logotyp

Serdecznie zapraszamy nauczycieli matematyki szkoły podstawowej o stażu pracy zawodowej 0 – 5 lat na konferencję

Między teorią a doświadczeniem – warsztat metodyczny młodego nauczyciela,

która odbędzie się 28 października 2020 r. (środa) w godz. 15.30-17.00 w formie zdalnej – Google Meet.

Program spotkania:

 1. Wiedza niezbędna na starcie w zawodzie nauczyciela matematyki (podstawa programowa, kompetencje kluczowe).
 2. Przepisy prawa z zakresu funkcjonowania szkoły oraz wewnętrznych uregulowań obowiązujących w szkole.
 3. Diagnozowanie potrzeb i możliwości uczniów, indywidualizacja pracy (dysleksja, dyskalkulia, dysgrafia).

Zajęcia są bezpłatne, uczestnicy otrzymają zaświadczenia o udziale w konferencji.

Zgłoszeń na zajęcia proszę dokonywać poprzez nasz system rejestracji:
https://rejestracja.wombb.edu.pl/course.html?id=602378

Zapraszamy!

Aleksandra Filuś

Tagi: , , ,

Edukacja klockiem po(d)parta

Trwają zapisy na Seminaria grupy “Pół tuzina klocków” w ramach kolejnej edycji naszego projektu “Edukacja klockiem po(d)parta”.

Na Seminariach tej grupy punktem wyjścia do aktywności staje się zwykły klocek, a właściwie klocków sześć. Nauczyciele spotykają się online (Google Meet), by poznać pomysły na ciekawe zajęcia wszechstronnie rozwijające młodsze dziecko, by wspólnie tworzyć nowe pomysły, inspirować się pracą innych.

Zdecydowaliśmy o realizacji Seminarium tylko w formie zdalnej: spotkania online na Google Meet i praca na platformie Google Classroom.

Zapraszamy nauczycieli wychowania przedszkolnego, edukacji wczesnoszkolnej, zajęć świetlicowych, zajęć ogólnorozwojowych oraz innych zainteresowanych nauczycieli lub wychowawców.

Zapisy na:

Zapraszamy!

Jolanta Biernat, Aleksandra Filuś i Wojciech Zuziak


Budżet Obywatelski 2020

Powyższa forma doskonalenia zawodowego nauczycieli jest realizowana z wykorzystaniem pomocy dydaktycznych zakupionych w ramach I edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego.

Kod projektu: MBO-1692/P1/19
Nazwa projektu: Przygotowanie infrastruktury i wyposażenie Pracowni Aktywnej Edukacji
Więcej informacji: https://www.wombb.edu.pl/?p=9146

Tagi: , , , ,

Sieć

Rusza czwarta edycja Sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli informatyki “W rytmie bitów i bajtów”.

W roku szkolnym 2020/2021 planujemy:

 • 10 godz. zajęć online w formie 5 spotkań po 2 godz. (Google Meet) oraz
 • 10 godz. pracy własnej (platforma Google Classroom).

Zajęcia w ramach Sieci są bezpłatne!


PAŹDZIERNIK 2020 r.

Temat: Środowisko programowania Microsoft MakeCode i symulator LEGO®️ MINDSTORMS®️ Education EV3 (część 1.)

Zajęcia poprowadzi: mgr Wojciech Zuziak

Chcemy wspólnie poszukać odpowiedzi na pytania:

 • Jak pracować na lekcjach informatyki, mając kilka robotów i kilkudziesięciu (kilkuset) uczniów?
 • Jak wykorzystać 45 minut lekcji na robotykę?
 • Jak prowadzić zdalne lub hybrydowe zajęcia z robotyki?
 • Jak wykorzystać ćwiczenia ze szkolenia wprost na lekcji z uczniami?

Grupa wtorkowa – Spotkanie #01 (27 października 2020 r.)
Czas trwania: od 16:30 do 18:00 (Google Meet)
Więcej informacji i zapisy: https://rejestracja.wombb.edu.pl/course.html?id=602411

Grupa czwartkowa – Spotkanie #01 (29 października 2020 r.)
Czas trwania: od 16:30 do 18:00 (Google Meet)
Więcej informacji i zapisy: https://rejestracja.wombb.edu.pl/course.html?id=602414

Zapraszam!

Wojciech Zuziak, wzuziak@wombb.edu.pl


Budżet Obywatelski 2020

Powyższa forma doskonalenia zawodowego nauczycieli jest realizowana z wykorzystaniem pomocy dydaktycznych zakupionych w ramach I edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego.

Kod projektu: MBO-1692/P1/19
Nazwa projektu: Przygotowanie infrastruktury i wyposażenie Pracowni Aktywnej Edukacji
Więcej informacji: https://www.wombb.edu.pl/?p=9146

Tagi: , , , ,

RODN WOM w Bielsku-Białej - logotyp

RODN “WOM” w Bielsku-Białej zaprasza nauczycieli języka polskiego, języka angielskiego i matematyki szkół podstawowych do sieci współpracy i samokształcenia:

Jak się uczyć, żeby się nauczyć?

Spotkania poświęcone będą wymianie doświadczeń między uczestnikami, którzy pokazują swoim uczniom, w jaki sposób skutecznie się uczyć, analizie dobrych praktyk stosowanych na lekcjach, a także wypracowaniu nowych rozwiązań w zakresie strategii uczenia się i poszerzeniu kompetencji uczestników.

Linki do zapisów:

Pierwsze spotkanie już 15 października 2020 r.

Udział w sieci współpracy jest bezpłatny.

Zapraszamy!

Jolanta Klajmon (matematyka), jklajmon@wombb.edu.pl
Danuta Sewera (język angielski), dsewera@wombb.edu.pl
Bożena Rogolińska (język polski), brogolinska@wombb.edu.pl

Tagi: , , , , ,

Zapraszamy serdecznie uczniów i studentów do udziału w Międzynarodowym Konkursie Umiejętności Statystycznych (International Statistical Literacy Project, ISLP), prowadzonym przez Stowarzyszenie Międzynarodowe na rzecz Edukacji Statystycznej (International Association for Statistical Education, IASE) od 2007 roku.

Celem konkursu jest rozwijanie umiejętności uczniów w opisywaniu ich środowiska za pomocą statystyk oraz używanie statystyk jako narzędzia do uczenia się o ich codziennym życiu.

Pliki do pobrania:

dr Agnieszka Heba

Tagi: , ,

RODN WOM w Bielsku-Białej - logotyp
RODN “WOM” w Bielsku-Białej zaprasza nauczycieli do sieci współpracy i samokształcenia:

Przy tablicy i zza kamery

Spotkania poświęcone będą narzędziom internetowym do tworzenia atrakcyjnych lekcji zarówno w trybie stacjonarnym jak i online.

Link do zapisów:
https://rejestracja.wombb.edu.pl/course.html?id=602373

Pierwsze spotkanie już 5 października 2020 r.

Udział w sieci współpracy, jak zawsze, jest bezpłatny.

Zapraszam!

Jolanta Mysińska
jmysinska@wombb.edu.pl

Tagi:

RODN WOM w Bielsku-Białej - logotyp

Z myślą o Państwu – nauczycielach, wychowawcach i pozostałych pracownikach systemu edukacji – od stycznia 2021 r. będziemy wydawać w formie elektronicznej kwartalnik dla pedagogów.

Znajdą się w nim teksty pisane przez naszych nauczycieli konsultantów i doradców metodycznych. Będziecie mieli Państwo również możliwość publikowania własnych.

Przypominamy, że jednym z wymogów wskazanym w procedurze awansu na nauczyciela dyplomowanego jest “opracowanie autorskiej pracy z zakresu oświaty lub rozwoju dziecka opublikowanej w czasopiśmie branżowym lub w formie innej zwartej publikacji”.

Współpraca z naszym kwartalnikiem będzie również okazją do prezentacji tzw. dobrych praktyk.

Planowane tematy numeru i terminy oddania materiałów:

 1. Edukacja zdalna – 30.10.2020 r.
 2. Uczeń zdolny – 30.01.2021 r.
 3. Praca w klasie (grupie) zróżnicowanej – 30.04.2021 r.
 4. “Jak nie oszaleć” – dobrostan nauczyciela – 30.06.2021 r.

Formy tekstu:

 • artykuł
 • scenariusz zajęć – pomysł wow!
 • przykład dobrej praktyki (w każdym obszarze)
 • relacja ze szkolenia/konferencji/warsztatów, w których uczestniczyliśmy
 • recenzja książki/artykułu/pomocy naukowej
 • opis przypadku (wychowawczego, dydaktycznego, organizacyjnego, prawnego)
 • opis innowacji (lub pomysł na innowację)
 • wywiad

Lista form nie jest kompletna ani zamknięta.

Materiały prosimy nadsyłać na adres: redakcja@wombb.edu.pl

Zapraszamy do współpracy!

Aleksandra Filuś

Tagi:

RODN WOM w Bielsku-Białej - logotyp

Miło nam poinformować, że w materiałach pokonferencyjnych z 13. Międzynarodowej Konferencji Naukowej DiVAI 2020 (wydawca: Wolters Kluwer) znajduje się artykuł (na stronach: 205-216) zawierający raport z Projektu “Nie taki robot straszny!” (“The Robot is Not so Scary as it is Painted!”) realizowanego w naszym Ośrodku w roku szkolnym 2017/2018.

Wersja elektroniczna materiałów jest bezpłatnie dostępna pod adresem:

Partnerami w naszym Projekcie były następujące podmioty:

 • Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli “WOM” w Bielsku-Białej,
 • AKCES Edukacja Kurzyca, Piasecki sp.j., Przeźmierowo (koło Poznania) – oficjalny przedstawiciel LEGO® Education w Polsce,
 • Szkoła Podstawowa nr 10 Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja w Bielsku-Białej
  (w pierwszej edycji Projektu),
 • Niepubliczna Szkoła Podstawowa “Akademia Żaków” w Bielsku-Białej
  (w drugiej edycji Projektu).

Czytaj więcej ›

Tagi: , , ,

Granice języka - granicami świata - logotypDom Kultury im. Wiktorii Kubisz serdecznie zaprasza na warsztaty:

Język – człowiek – kultura, czyli jak wprowadzać młodzież w zagadnienia z zakresu antropologii słowa,

które odbędą się 3 października 2020 r. w godz. 10.00-14.00 w siedzibie DK przy ul. Juliusza Słowackiego 17 w Bielsku-Białej.

Warsztaty są skierowane do nauczycieli, wychowawców, bibliotekarzy, pedagogów, instruktorów i animatorów kultury oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem kompetencji językowych oraz poznaniem relacji między człowiekiem, językiem i kulturą.

Warsztaty są bezpłatne. Zgłoszenia przyjmujemy do 28 września 2020r.
O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

ZAGADNIENIA WARSZTATOWE:

 • wpływ języka na kształtowanie się kultur i społeczności,
 • związki między różnorodnością języków i ich wpływem na myślenie i postrzeganie świata,
 • relacje między odmianą języka mówionego i pisanego.

Prowadząca: dr hab. prof. UJ Aneta Załazińska.

Dodatkowe informacje udzielane są pod nr telefonu: 33 812 58 86 lub 509 729 123.

Formularz zgłoszenia oraz dodatkowe informacje:
http://mdk.bielsko.pl/dkkubiszowka/wydarzenie/warsztaty-jezyk-czlowiek-kultura-czyli-jak-wprowadzac-mlodziez-w-zagadnienia-z-zakresu-antropologii-slowa

Serdecznie zapraszamy!

Iwona Kusak
kierownik Domu Kultury im. Wiktorii Kubisz


Warsztaty są częścią projektu „Granice języka – granicami świata” realizowanego przez Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Ojczysty – dodaj do ulubionych”.

Top
Wielkość czcionki
Kontrast

Przeglądając stronę, zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close