Aktualności

Podyplomowe Studia z Wiedzy o Regionie

Podyplomowe Studia z Wiedzy o RegionieWydział Filologiczny Uniwersytetu Śląskiego, we współpracy z Urzędem Marszałkowskim i Związkiem Górnośląskim, ogłasza nabór na drugą edycję 2018/2019 dwusemestralnych, interdyscyplinarnych

Podyplomowych Studiów z Wiedzy o Regionie

 • interdyscyplinarność, różnorodność, wielodyscyplinowość,
 • Śląsk, Zagłębie, Żywiecczyzna, ziemia częstochowska,
 • wykłady, seminaria, wycieczki, gry i zabawy,
 • zajęcia akademickie i praktyczne sprawdzanie nabytych umiejętności,
 • nowe kompetencje, interesujące wiadomości, nowoczesne podejście,
 • możliwość dofinansowania studiów.

Pierwsza edycja studiów cieszyła się ogromnym zainteresowaniem – uczestniczyło w niej ponad pięćdziesięcioro słuchaczy. Jej koszt został podzielony między Urząd Marszałkowski, daną gminę delegującą nauczyciela oraz uczestnika. Już przystąpiliśmy do działań, by i druga edycja była równie atrakcyjna finansowo dla słuchaczy.

Na zgłoszenia czekamy do 14 września 2018 roku.

Czytaj więcej ›

Tagi: , , ,

Spacerkiem po Strefie Kultury

W pierwszym tygodniu wakacji nauczyciele języka polskiego wraz z podopiecznymi uczestniczyli w wycieczce do katowickiej Strefy Kultury. Wyjazd zorganizował nasz Ośrodek we współpracy z RODN „WOM” w Katowicach.

Zanim uczestnicy dotarli do najnowocześniejszego kompleksu kulturalno-rozrywkowego na terenie aglomeracji, mieli okazję zwiedzić wnętrza wpisanego na listę pomników historii gmachu Sejmu Śląskiego i zapoznać się z historią tego miejsca barwnie opowiedzianą przez Panią Aleksandrę Gorzelik – konsultantkę RODN „WOM” w Katowicach, która w tym dniu przyjęła rolę przewodnika po stolicy Górnego Śląska. Wielkie wrażenie na wszystkich zrobiła Sala Sejmowa – miejsce posiedzeń władz województwa.

Czytaj więcej ›

Tagi: , ,

25-lecie “Wiadomości Przedszkolaka”

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku-Białej zaprasza do udziału w konkursie “Nasze Przedszkole” – polegającym na wykonaniu makiety przedszkola z materiałów przeznaczonych do recyclingu. Do wygrania 1000-elementowy zestaw klocków LEGO® Education!

Wspomniany konkurs jest jedną z propozycji uświetnienia  obchodów 25-lecia “Wiadomości Przedszkolaka” ‒ czasopisma dla nauczycieli  przedszkoli, wydawanego przez nasz Ośrodek. Z tego też powodu chcemy nadać temu wydawnictwu nową formułę – dwumiesięcznika, który będzie promował działania podejmowane przez przedszkola Podbeskidzia. Chcemy, aby “Wiadomości Przedszkolaka” stały się gazetą współtworzoną przez Państwa dla Państwa.

Poniżej zamieszczamy przykładowe strony z wydania specjalnego (już w nowej formule), w którym znalazły się także:

 • artykuł psychologa,
 • scenariusz zajęć języka angielskiego,
 • informacje o ofercie edukacyjnej naszego Ośrodka,
 • informacje o propozycjach kulturalnych dla najmłodszych oraz
 • regulamin naszego konkursu.

Zapraszamy wszystkich nauczycieli do współpracy – dzielenia się w ramach tzw. dobrych praktyk pomysłami na ciekawe akcje, przedsięwzięcia czy interesujące dla przedszkolaków zajęcia.

Czekamy na relacje ubarwione zdjęciami, scenariusze zajęć, pomysły ćwiczeń ‒ wszystko to, czym chcielibyście Państwo się pochwalić. Kontaktowy mail: kziola@wombb.edu.pl.

Na prace konkursowe czekamy do 1 października, natomiast na materiały do publikacji – do 31 sierpnia!

 

Tagi: , , , , , ,

Warsztaty rodzinne “Wakacje z robotem”

LEGO Education WeDo 2.0

LEGO® Education WeDo 2.0

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia warsztatowe z robotami LEGO® Education – na dobry początek wakacji. Nauczycielom mogą towarzyszyć ich dzieci – do czego gorąco zachęcamy!

Kiedy?
27 czerwca 2018 r. (środa), 10.00-12.15 (3 lekcje)

Gdzie?
Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli “WOM” w Bielsku-Białej, ul. Legionów 25

Proponujemy warsztaty:

[W1]
Roboty LEGO® Education WeDo 2.0 (wiek: 7-12)

Prowadzący: mgr Anna Fryś
Sala: 011A
Limit miejsc: 5 zespołów rodzinnych
BRAK WOLNYCH MIEJSC

Robot LEGO MINDSTORMS Education EV3

LEGO® MINDSTORMS® Education EV3

[W2]
Roboty LEGO® MINDSTORMS® Education EV3 (wiek: 12+)

Prowadzący: mgr Wojciech Zuziak
Sala: 011B
Limit miejsc: 5 zespołów rodzinnych
BRAK WOLNYCH MIEJSC

Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy!

Aktualizacja: 26 czerwca 2018 r.

Tagi: , , ,

Sieć współpracy nauczycieli “Aktywna tablica”. Spotkanie dodatkowe

Sieć połączeńSpotkanie dodatkowe 

Temat: LEGO® Education WeDo 2.0 na zajęciach w szkole podstawowej a kształcenie kompetencji kluczowych

Prowadzący: mgr Wojciech Zuziak 

Zapraszamy nauczycieli, którzy przystąpili do Sieci współpracy “Aktywna tablica”, ale (z różnych powodów) nie mogli wziąć udziału w trzech spotkaniach Sieci w okresie od kwietnia do czerwca.

Czytaj więcej ›

Tagi: , , , ,

Konkurs “Nasze Przedszkole”

Z uwagi na przerwę wakacyjną – na prośbę zainteresowanych – przedłużamy termin nadsyłania prac na konkurs „Nasze Przedszkole”. Przypominamy, że zadaniem uczestników jest przygotowanie makiety z wykorzystaniem materiałów przeznaczonych do recyklingu.

Nagrodą dla zwycięskiego przedszkola będzie zestaw 1000 klocków LEGO® Education.

Regulamin konkursu “Nasze Przedszkole”

1.
Konkurs jest przeznaczony dla placówek przedszkolnych z Bielska-Białej, powiatów bielskiego, cieszyńskiego, żywieckiego i pszczyńskiego.

2.
Przedmiotem konkursu jest przedstawienie w formie makiety 3D swojego przedszkola (widok zewnętrzny wraz z okolicą, wybrane pomieszczenie wewnątrz itp.).

Czytaj więcej ›

Tagi: , , , , , , ,

DLA CZYNNYCH ZAWODOWO NAUCZYCIELI: Granty edukacyjne 2018

Kuratorium Oświaty w Katowicach - logotypUprzejmie informujemy, że w ramach zadań edukacyjnych Programu wykorzystania środków na dofinansowanie nauczycieli w 2018 r. nasz Ośrodek uzyskał dotację Kuratorium Oświaty w Katowicach (100% kosztów) na realizację 9 projektów form doskonalenia.

Rekrutacja na ww. formy: kursy, seminaria oraz warsztaty, prowadzona będzie od 15 czerwca 2018 r. wyłącznie drogą elektroniczną, poprzez portal do elektronicznej rejestracji https://kursy.wombb.edu.pl/ (dział „GRANTY 2018”).

Uczestnikami szkoleń mogą być tylko nauczyciele czynni zawodowo, zatrudnieni w szkołach lub placówkach woj. śląskiego – zgodnie z określeniem adresata formy. Jedna osoba może uczestniczyć najwyżej w 2 szkoleniach.

Więcej informacji: https://www.wombb.edu.pl/?page_id=2695

Tagi: , , , , , ,

Kursy języka rosyjskiego

Notes i ołówekNasz Ośrodek planuje poszerzenie oferty kursów językowych dla czynnych zawodowo nauczycieli. Zastanawiamy się nad włączeniem do naszej oferty zajęć z języka rosyjskiego (z native speaker’em).

Obecnie zbieramy informacje od osób zainteresowanych udziałem w kursach języka rosyjskiego w wymiarze 60 godzin dydaktycznych (2 godziny tygodniowo) w grupach do 10 osób.

Kurs taki będzie kosztował ok. 650 zł brutto od osoby. Dodatkowe koszty (np. zakupu podręcznika, zeszytu ćwiczeń, słownika) ponosi uczestnik kursu.

Osoby zainteresowane – prosimy o wypełnienie formularza ankiety.

Dziękujemy!

Tagi:

Zaproszenie dla nauczycieli różnych specjalności do Strefy Kultury

Początek wakacji to dogodny czas, aby zobaczyć Strefę Kultury będącą chlubą stolicy Górnego Śląska, jak i całego regionu. Jak można przeczytać na stronie Międzynarodowego Centrum Kongresowego:
W samym centrum miasta, tuż obok Hali Widowiskowo-Sportowej „Spodek”, powstał nowy wyjątkowy obszar zwany Strefą Kultury. Wraz ze „Spodkiem” tworzą ją obiekty kulturalno-rozrywkowe: Międzynarodowe Centrum Kongresowe, nowa siedziba Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia oraz nowe Muzeum Śląskie. Wszystkie obiekty to architektoniczne perełki, wielokrotnie nagradzane w konkursach za swój niepowtarzalny design. Nowe obiekty, osadzone na terenie dawnej kopalni „Katowice”, wniosły nową jakość w zrewitalizowaną część Katowic.

Aby zadać kłam powiedzeniu „Cudze chwalicie, swego nie znacie”, chciałabym zaproponować Państwu nieco inną formę doskonalenia zawodowego, zwłaszcza w zakresie edukacji regionalnej, dlatego też zapraszam Państwa na bezpłatną wycieczkę edukacyjną połączoną ze zwiedzaniem Muzeum Śląskiego w Katowicach, która odbędzie się 26 czerwca 2018 r. Zachęcam do uczestnictwa w niej razem z własnymi dziećmi lub uczniami – w ramach np. nagrody za wyniki w nauce, udział w konkursie, aktywność w szkole.

Po Strefie Kultury i Muzeum Śląskim oprowadzać będzie Pani Aleksandra Gorzelik – historyk sztuki, konsultantka RODN w Katowicach, egzaminator egzaminu maturalnego z historii sztuki, autorka scenariuszy i analiz dzieł sztuki dla Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego.

Orientacyjny program wycieczki:

7.45 – spotkanie na dworcu PKP w Bielsku-Białej, przejazd do Katowic

10.00‒15.00 – zwiedzanie Strefy Kultury, w tym Muzeum Śląskiego

15.30 – przejazd do Bielska-Białej, przewidywany powrót ok. 16.30.

Uwaga!

Uczestnicy ponoszą koszty przejazdu do Katowic i do Bielska-Białej (ok. 30 zł; PROSZĘ O SAMODZIELNY ZAKUP BILETÓW W DNIU WYJAZDU), zwiedzanie Muzeum Śląskiego jest bezpłatne.

Zgłoszenia na wyjazd proszę dokonywać za pomocą formularza znajdującego się na stronie: https://goo.gl/forms/hs0BjDQAP5mV4bQr1 do 22 czerwca (piątek) włącznie.

Katarzyna Zioła-Zemczak
konsultantka Ośrodka

Tagi:

Uwaga nauczyciele języków obcych!

Uwaga - znak - wykrzyknikW związku z ostatnimi zmianami w prawie oświatowym oraz sprawami organizacyjnymi związanymi z końcem roku szkolnego i Państwa prośbami o zmianę terminu spotkania zaplanowanego na 14.06.2018 na godz. 15.30 nt.:  “Zmiany, zmiany, zmiany… w oświacie. Co nas czeka w kolejnym roku szkolnym?” – informuję, że spotkanie to zostaje odwołane i odbędzie się w innym terminie we wrześniu 2018 r.

O nowym terminie zostaną Państwo poinformowani droga mailową.

Z poważaniem
Monika Wisła, doradca metodyczny

Tagi: ,

Ankieta: Jakiego doskonalenia potrzebuję?

Formularz ankietySzanowni Państwo!

Zapraszamy do udziału w sondażu, którego celem jest rozpoznanie Państwa potrzeb w zakresie doskonalenia zawodowego. Chcemy, żeby nasza oferta jak najlepiej odpowiadała Państwa potrzebom zarówno w zakresie treści, jak i form szkoleń.

Przygotowana przez nas ankieta jest anonimowa, a jej wyniki posłużą wyłącznie do udoskonalenia oferty Ośrodka. Jej wypełnienie online nie zajmie Panu/Pani więcej niż parę minut, a będzie cennym wkładem w jakość edukacji.

Skrótowy adres formularza online: http://bit.do/ankietawombb.

Dziękujemy za współpracę!

Tagi: ,

Festiwal Robotyki 2018

LEGO® Education WeDo 2.0

LEGO® Education WeDo 2.0. Zdjęcie: Anna Fryś

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli
w Bielsku-Białej

oraz
Niepubliczna Szkoła Podstawowa “Akademia Żaków”
w Bielsku-Białej

we współpracy z partenerem
AKCES edukacja Kurzyca, Piasecki sp.j., Przeźmierowo
(oficjalny dystrybutor i wyłączny partner LEGO® Education
w Polsce)

zapraszają na Festiwal Robotyki 2018.

Kiedy?
14 czerwca 2018, od 11:00

Gdzie?
Niepubliczna Szkoła Podstawowa “Akademia Żaków” w Bielsku-Białej, ul. Jaworzańska 2
https://goo.gl/XkEh7U

Kogo zapraszamy?

Zapraszamy zespoły – nauczyciel + 2 uczniów:

Celem festiwalu jest wymiana doświadczeń zdobytych:

 • podczas realizacji projektu “Nie taki robot straszny!” oraz
 • w czasie zajęć z robotyki prowadzonych w szkołach.

Miło nam będzie gościć nauczycieli i uczniów ze szkół, które już zgłosiły swój udział w Festiwalu Robotyki. Są to:

 • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Siennej
 • Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Godziszce
 • Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Buczkowicach
 • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Twardorzeczce
 • Szkoła Podstawowa nr 10 Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja w Bielsku-Białej
 • Niepubliczna Szkoła Podstawowa “Akademia Żaków” w Bielsku-Białej (gospodarze festiwalu)

W ramach festiwalu przewidziane są prezentacje uczestników oraz 2 bloki warsztatowe, podczas których uczniowie – wraz z nauczycielem – zbudują i zaprogramują roboty. Na warsztaty zostaną wybrane przykłady, których instrukcje nie znajdują się w oprogramowaniu dla zestawów LEGO® Education WeDo 2.0.

Reprezentacją szkoły będzie zespół złożony z nauczyciela-opiekuna i 2 uczniów. Każda szkoła, która chce wziąć udział w Festiwalu Robotyki, proszona jest o przygotowanie krótkiej (5-7 min) prezentacji. Uczniowie w swoim wystąpieniu mają przedstawić ulubionego robota WeDo lub WeDo 2.0 wykonanego przez siebie.

Czytaj więcej ›

Tagi: , , , , ,

Sieć współpracy nauczycieli “Aktywna tablica”. Spotkanie (3)

Sieć połączeńSpotkanie (3)

Temat: Wykorzystanie potencjału tablicy multimedialnej w procesie kształtowania kompetencji kluczowych uczniów

Prowadzący: dr Agnieszka Herma – doktor nauk matematycznych, nauczyciel dyplomowany IV LO im. KEN w Bielsku-Białej, pełniący funkcję doradcy metodycznego w zakresie matematyki.

Zapraszamy nauczycieli, którzy przystąpili do Sieci współpracy “Aktywna tablica”!

Czytaj więcej ›

Tagi: , , , ,

Podsumowanie konkursu plastycznego „Śląskie bez smogu – zadbajmy razem o czyste powietrze”

Infografika antysmogowa18 maja 2018 r. w Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku-Białej odbyła się Gala Końcowa finału regionalnego konkursu plastycznego „Śląskie bez smogu – zadbajmy razem o czyste powietrze”.

Konkurs został zorganizowany przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku-Białej oraz Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Bielsku-Białej, w związku z obowiązującą w województwie śląskim od 1 września 2017 r. uchwałą antysmogową.

Celem konkursu było upowszechnienie wiedzy na temat szkodliwości smogu dla zdrowia i życia, a także zainteresowanie najmłodszych mieszkańców naszego regionu tematyką zanieczyszczenia powietrza oraz popularyzacja działań ograniczających powstawanie smogu.

Czytaj więcej ›

Tagi: , , ,

Herbert znany i nieznany – jak czytamy go dzisiaj

Okładka książki wydanej przez “Zeszyty Literackie”

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku-Białej zaprasza nauczycieli polonistów na seminarium z literatury współczesnej:

Herbert znany i nieznany – jak czytamy go dzisiaj

Rok 2018 został ogłoszony Rokiem Zbigniewa Herberta, od śmierci poety mija właśnie 20 lat. Rocznicy tej towarzyszą liczne konferencje, spotkania i publikacje. Warto zadać sobie pytanie jak autor Pana Cogito postrzegany jest dzisiaj, jakie tendencje pojawiają się w badaniach jego twórczości, czy może zainteresować współczesnego kilkunastolatka?

Podczas spotkania zostaną zaprezentowane i omówione najnowsze publikacje dotyczące poety, jego biografia autorstwa Andrzeja Franaszka oraz zbiór korespondencji z Wisławą Szymborską „Jacyś złośliwi bogowie zakpili z nas okrutnie…”. Zostaną również przedstawione propozycje tematów związanych z twórczością Herberta i ich realizacji na lekcjach języka polskiego.

Spotkanie poprowadzi dr Dorota Siwor.

Termin: 8 czerwca 2018 r., godz. 16:00 – 17:30

Miejsce: RODN „WOM” w Bielsku-Białej, ul. Legionów 25, s. 203 (II piętro)

Udział w seminarium jest bezpłatny. Uczestnicy otrzymają zaświadczenia.

Rejestracja przez formularz dostępny na stronie RODN „WOM”: https://goo.gl/forms/xtumvpfnt60Gw0133


dr Dorota Siwor
konsultant Ośrodka

Tagi: ,

Warsztat metodyczny w ramach Sieci współpracy nauczycieli języków obcych

Zapraszamy wszystkich chętnych nauczycieli języków obcych na warsztat metodyczny w ramach Sieci współpracy nauczycieli języków obcych, które odbędzie się dnia 06.06.2018 r. o godz. 16.00 w RODN WOM w Bielsku-Białej przy ul. Legionów 25, sala 207.

Temat spotkania: „Gry i zabawy edukacyjne (nie tylko) online” cz. 2

Program spotkania:

  1. Gry online jako narzędzie edukacyjne do rozwijania różnych sprawności językowych
  2. Gry i zabawy offline
  3. Rozdanie zaświadczeń

Ze względu na zajęcia w sali komputerowej ilość miejsc jest ograniczona.

Zgłoszenia do dnia 05.06.2018 r. na załączonym formularzu: https://goo.gl/forms/vgQLRYpc6r00l2Fq2

Informacji dodatkowych udzielają: Beata Honkisz bhonkisz@wombb.edu.pl i Monika Wisła mwisla@wombb.edu.pl

Beata Honkisz
Monika Wisła
konsultantki Ośrodka

Tagi: , ,

Spotkanie z lasem…podczas XIX edycji Beskidzkiego Festiwalu Nauki i Sztuki

Dyskusje o problemie braku bezpośredniego kontaktu dzieci i młodzieży z przyrodą oraz konieczności uruchomienia zmysłów w nauczaniu przyrody są coraz powszechniejsze i skłaniają do intensywnych działań związanych z zachęcaniem do kontaktów z przyrodą, ponieważ nawyki nabywane w dzieciństwie przynoszą skutki w dorosłym życiu.

List intencyjny z 2017 roku  pomiędzy Nadleśnictwem Bielsko i Regionalnym Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku-Białej, deklarujący wolę współpracy umożliwił zawiązanie się „Sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli przedmiotów przyrodniczych”, funkcjonującej przy RODN „WOM” w Bielsku-Białej.

18 maja 2018 roku w RODN „WOM” w Bielsku-Białej grupa nauczycieli i edukatorów, członków Sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli przedmiotów przyrodniczych” przeprowadziła warsztaty o tematyce przyrodniczo-leśnej „Spotkanie z lasem”.

W warsztatach uczestniczyli nauczyciele z dziećmi i uczniami z następujących przedszkoli i szkół:

 • Przedszkola Publicznego nr 2 w Bielsku-Białej,
 • Przedszkola Publicznego nr 9 w Bielsku-Białej,
 • Szkoły Podstawowej  nr 2 w Jaworzu,
 • Szkoły Podstawowej nr 7 w Czechowicach- Dziedzicach,
 • Szkoły Podstawowej nr 13 w Bielsku-Białej,
 • Szkoły Podstawowej nr 18 w Bielsku-Białej.

Czytaj więcej ›

Tagi: ,

Zaproszenie: Królowa w ulu… i w kosmosie

Pszczoła na słonecznikuZapraszamy nauczycieli matematyki oraz uczniów klas 4–7 szkół podstawowych oraz oddziałów gimnazjalnych na Spotkanie z ciekawą matematyką zatytułowane Królowa w ulu i… w kosmosie.

Program spotkania obejmuje pięć części o bardzo różnorodnej i ciekawej tematyce. Każda z nich będzie miała innego bohatera, ale bohaterów łączy ich zamiłowanie do matematyki i udział w 7. edycji Konkursu Matematyka jest wszędzie.

Podczas specjalnie przygotowanych warsztatów uczestnicy spotkania wgłębią się w tajniki matematyki od liczb pierwszych począwszy a na ciągu Fibonacciego skończywszy.

Szczegółowe informacje wraz z linkami do formularzy zgłoszeniowych znajdują się w Portalu nauczyciela matematyki.

Katarzyna Parcia

Tagi: , ,

Gala laureatów 7. edycji Konkursu “Matematyka jest wszędzie”

17 maja 2018 r. podczas uroczystej Gali Laureatów zostali ogłoszeni zwycięzcy oraz uczniowie wyróżnieni w 7. edycji Konkursu „Matematyka jest wszędzie”.

Po wręczeniu nagród obejrzeliśmy najlepsze prace, aby jeszcze raz docenić efekty pracy uczniów i nauczycieli.

Więcej informacji i zdjęcia z Gali znajdą Państwo w Portalu nauczyciela matematyki.

Katarzyna Parcia

Tagi: , ,

Zaproszenie na bezpłatną wyjazdową konferencję

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu serdecznie zaprasza Państwa Dyrektorów i Nauczycieli przedszkoli oraz szkół podstawowych na konferencję edukacyjną „EDU-TRENDY 2018”, która odbędzie się 8 czerwca 2018 r.  w Zabrzu.

Tematem przewodnim konferencji będzie pedagogika przeżyć. W trakcie wykładów, prelekcji i zajęć pokazowych uczestnicy zostaną zapoznani z ofertą edukacyjną Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu, które realizuje wybrane wymagania podstawy programowej nauczania w oparciu o założenia pedagogiki przeżyć.

Udział w konferencji oraz transport w obie strony są bezpłatne.

Uczestnicy otrzymają zaświadczenia o udziale w formie doskonalenia.

Wyjazd autokaru spod siedziby RODN „WOM” w Bielsku-Białej nastąpi w dniu 8 czerwca 2018 r. (piątek) o godz. 7.30, a spodziewany powrót około godziny 17-tej.

Osoby zainteresowane wyjazdem na konferencję prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego do dnia 25 maja br. Liczba miejsc ograniczona.

Szczegóły dostępne w programie konferencji.

Informacji udzielają konsultantki Ośrodka:
Barbara Michałek-Piernik, bmichalek@wombb.edu.pl, tel. 33 8123715 w. 120
Jolanta Biernat, jbiernat@wombb.edu.pl, tel. 33 8123715 w. 116

Tagi: , ,
Top
Wielkość czcionki
Kontrast

Przeglądając stronę, zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close