Nauczyciele konsultanci

Przedstawiamy wykaz nauczycieli konsultantów naszego Ośrodka w roku szkolnym 2021/2022:

mgr Magdalena Bielenin – POMOC PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA, KSZTAŁCENIE SPECJALNE
doradztwo programowo-metodyczne
mbielenin@wombb.edu.pl
33 8123715 w. 114

mgr Jolanta Biernat – WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE, EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, EDUKACJA INFORMATYCZNA, TERAPIA PEDAGOGICZNA
doradztwo programowo-metodyczne
jbiernat@wombb.edu.pl
33 8123715 w. 122

mgr Cecylia Borowska – PEDAGOGIKA
kierownik Pracowni Organizacji Doskonalenia i Informacji Pedagogicznej
doradztwo programowo-metodyczne, doskonalenie zawodowe, fundusze UE
cborowska@wombb.edu.pl
33 8123715 w. 119

mgr Aleksandra Filuś-Mąsior – MATEMATYKA, FIZYKA
doradztwo programowo-metodyczne w zakresie szkół podstawowych
afilus@wombb.edu.pl
33 8123715 w. 122

dr Agnieszka Heba – MATEMATYKA
doradztwo programowo-metodyczne w zakresie szkół ponadpodstawowych
aheba@wombb.edu.pl
33 8123715 w. 122

mgr inż. Lechosław Hojnacki – TECHNOLOGIE I METODY W EDUKACJI
doradztwo programowo-metodyczne
lhojnacki@wombb.edu.pl
33 8123715 w. 122

mgr Beata Honkisz – JĘZYK FRANCUSKI, KADRA KIEROWNICZA
kierownik Pracowni Doradztwa Metodycznego
doradztwo programowo-metodyczne, organizacja pracy szkoły
bhonkisz@wombb.edu.pl
33 8123715 w. 116

mgr Bożena Kotkowska – POMOC PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA, KSZTAŁCENIE SPECJALNE
doradztwo programowo-metodyczne
bkotkowska@wombb.edu.pl
33 8123715 w. 114

mgr Maria Łątka – JĘZYK ANGIELSKI
doradztwo programowo-metodyczne, konkurs języka angielskiego „FOX”
mlatka@wombb.edu.pl
33 8123715 w. 115

mgr inż. Barbara Michałek-Piernik – CHEMIA, EDUKACJA PRZYRODNICZO-TECHNICZNA
doradztwo programowo-metodyczne
bmichalek@wombb.edu.pl
33 8123715 w. 120

mgr Jolanta Mysińska – JĘZYK ANGIELSKI
doradztwo programowo-metodyczne, kursy językowe
jmysinska@wombb.edu.pl
33 8123715 w. 115

mgr Urszula Rukasz – HISTORIA, WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE
doradztwo programowo-metodyczne
urukasz@wombb.edu.pl
33 8123715 w. 120

dr hab. Dorota Siwor – JĘZYK POLSKI
doradztwo programowo-metodyczne
dsiwor@wombb.edu.pl
33 8123715 w. 114

mgr inż. Grzegorz Telok – PRZEDMIOTY ZAWODOWE
doradztwo programowo-metodyczne, egzaminy zawodowe, organizacja pracy szkoły, awans zawodowy
gtelok@wombb.edu.pl
33 8123715 w. 116

mgr Katarzyna Zioła-Zemczak – JĘZYK POLSKI
doradztwo programowo-metodyczne
kziola@wombb.edu.pl
33 8123715 w. 114

mgr Wojciech Zuziak – INFORMATYKA, INFORMACJA PEDAGOGICZNA
doradztwo programowo-metodyczne, doskonalenie zawodowe
wzuziak@wombb.edu.pl
33 8123715 w. 123


Aktualizacja: 28 stycznia 2022 r.

Top

Przeglądając stronę, zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close