X Festiwal „Nowe Inspiracje” (RODN „WOM” w Katowicach)

Festiwal Nowe Inspiracje 2024Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach organizuje

X Festiwal Edukacyjny „Nowe Inspiracje” WOM 2024

To największe wydarzenie w WOM w Katowicach i jedno z największych w województwie śląskim i w kraju. W ramach festiwalu są organizowane (już od 27 lat) Giełdy Wydawców.

W trakcie wydarzenia nauczyciele mogą brać udział w bezpłatnych warsztatach metodycznych prowadzonych przez konsultantów ośrodka, zaproszonych specjalistów, pracowników wyższych uczelni (Uniwersytetu Śląskiego, Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego, Politechniki Śląskiej), firm i instytucji przydatnych w pracy szkół i placówek – czyli instytucji kultury, popularyzacji nauki, wydawnictw i firm wspierających oświatę w różnych aspektach jej działalności.

Wydarzenie ma formę hybrydową. W piątek zapraszamy na szkolenia on-line, w sobotę – stacjonarne. Tego dnia będzie też okazja do wzięcia udziału w wydarzeniach towarzyszących oraz odwiedzenia stoisk różnych wydawnictw i instytucji kultury, nawiązania kontaktów zawodowych.

Patronat: Uniwersytet Śląski oraz Uniwersytet Bielsko-Bialski.

Najbliższa edycja Festiwalu Edukacyjnego „Nowe Inspiracje” odbędzie się:
19 kwietnia 2024 (on-line) i 20 kwietnia 2024.

Wykład inauguracyjny wygłosi prof. Tadeusz Sławek:
Radosny robot. O wartości rozumu i wyobraźni.

Wydarzenie towarzyszące – koncert: Niezapomniane melodie, w wykonaniu artystów Opery Śląskiej i Państwowej Szkoły Muzycznej im. Karłowicza.

Program i zapisy:
https://www.womkat.edu.pl/pl/Oferta/X_Festiwal_Edukacyjny__-_Nowe_Inspiracje__WOM__2024

Uczestnicy otrzymają zaświadczenia.

Zapraszamy!

Tagi: