Konferencja online: Wsparcie uczniów w dziedzinie e-sportu, kształtowaniu właściwych postaw wobec zagrożeń związanych z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych, w tym VR oraz AI

Jest znakomita okazja, aby szybko i w pigułce zapoznać się z rzeczywiście nowymi technologiami, które dziś zaprzątają czas i uwagę naszych uczniów,. To porcja wiedzy, którą powinien posiadać każdy nauczyciel, wychowawca, opiekun i rodzic. Podana w skondensowanej formie przez osoby, które naprawdę się owymi technologiami zajmują praktycznie.

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku-Białej we współpracy ze Stowarzyszeniem Esport Polska organizuje we czwartek 14 grudnia 2023 r. od godz. 15:30 do 17:00 bezpłatną, zdalną konferencję dla nauczycieli. Obejmie ona trzy zakresy tematyczne:

  • Esport w edukacji – szanse i zagrożenia
  • Konsole i VR w edukacji – działanie, wykorzystanie, innowacje
  • Sztuczna Inteligencja w edukacji – rzut oka na najnowszy stan z perspektywy dostępności oraz szans i zagrożeń dla nas i dla naszych uczniów

Szczegóły i rejestracja: 

Zapraszamy!

Grafika: Tak Generatywna AI (DALL.E 3) wyobraża sobie ilustrację do ogłoszenia o konferencji o podanym powyżej tytule (w tytule nie ma słowa „zdalna”, stąd wzięła się zwykła sala konferencyjna).