Projekty edukacyjne – pozyskiwanie funduszy

Sala egzminacyjnaRODN „WOM” w Bielsku-Białej  zaprasza wszystkich zainteresowanych nauczycieli na szkolenie:

Projekty edukacyjne konstruowanie, pozyskiwanie funduszy

Celem spotkania jest przybliżenie Państwu problematyki związanej z projektami edukacyjnymi. Ze względu na bogatą ofertę rozmaitych konkursów, grantów, dotacji, projekty edukacyjne stają się codziennością polskiej szkoły. Chcielibyśmy pomóc w ich przygotowaniu, pokazać, że można zdobyć fundusze na sfinansowanie ciekawych pomysłów w pracy z dziećmi i młodzieżą. W ramach szkolenia zostaną omówione praktyczne aspekty konstruowania projektów oraz między innymi wyznaczniki obowiązujące podczas ubiegania się o środki z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szkolenie poprowadzi Cecylia Borowska, konsultant RODN „WOM”, która ma wieloletnie doświadczenie w skutecznym aplikowaniu o środki finansowe z różnych źródeł. W zależności od zainteresowania planujemy zorganizowanie warsztatów dostosowanych indywidualnie do potrzeb uczestników.

W programie – na początek:

• Rodzaje projektów dla szkół
  • Zasady konstruowania projektów edukacyjnych
  • Źródła pozyskiwania dotacji
  • Analiza przykładowego projektu (kryteria oceny, standard minimum)
  • Dyskusja – analiza problemów zgłoszonych przez uczestników

Termin: 27 września 2018 (czwartek); godz. 15.30 – 18.30

Miejsce: Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku-Białej, ul. Legionów 25, sala 011 A,B (parter).

Ilość miejsc ograniczona, udział w konferencji jest bezpłatny. Uczestnicy otrzymają zaświadczenia.

Rejestracja za pośrednictwem systemu na stronie RODN „WOM”: https://rejestracja.wombb.edu.pl/course.html?id=600355

Dorota Siwor
konsultant Ośrodka