Digital Teacher – by nauka była skuteczna

Znak: Thinking allowedRegionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” oraz Oxford University Press Polska zapraszają na Professional Development Day w Bielsku-Białej

Digital Teacher – by nauka była skuteczna.

Jak uczyć pokolenie „Digital Natives”.

Zapraszamy zwłaszcza, choć nie wyłącznie, nauczycieli korzystających z podręczników Oxford Universyty Press, chcących zapoznać się z działaniem platform e-learningowych, aplikacji i serwisów internetowych do nauki języka angielskiego (Quizzlet, Quizizz, itp.) oraz innymi materiałami cyfrowymi wspierającymi pracę z kursami.

26 września 2018 r. (środa) godz. 15:00-16:00

Miejsce: Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM”
ul. Legionów 25
sala 11 A na parterze

Prosimy o potwierdzenie udziału w szkoleniu wysyłając wiadomość zwrotną na adres email dorota.struminska@oup.com

Nauczyciele biorący udział w szkoleniu otrzymają materiały konferencyjne oraz certyfikat potwierdzający uczestnictwo.

Maria Łątka
konsultant Ośrodka