Zaproszenie dla nauczycieli języka polskiego

Na dobry początek roku szkolnego zapraszam Państwa na kolejne już spotkanie z Renatą Piątkowską*, znaną i uznaną autorką książek dla dzieci.

Tym razem dowiemy się, jak poprowadzić udane spotkanie autorskie. Jak przygotować do takiego wydarzenia dzieci i młodzież? Jak je zorganizować i czuwać nad jego przebiegiem?

Wydarzenie będzie miało miejsce 17 września 2018 r. w godz. 16.00‒18.00 w siedzibie Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku-Białej, ul. Legionów 25 s. 11 (parter).

Zgłoszenia na spotkanie możliwe tutaj.

*Renata Piątkowska jest znaną i cenioną autorką książek dla dzieci. Napisała ich ponad trzydzieści. Jej książki znajdują się na Złotej Liście Fundacji „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”. Autorka zdobyła drugie i trzecie miejsce w konkursach im. Astrid Lindgren, pierwsze miejsce w konkursach: „Przecinek i Kropka” oraz Festiwalu Literatury dla Dzieci i Młodzieży, statuetkę Koziołka Matołka w konkursie im. K. Makuszyńskiego, za całokształt twórczości otrzymała Nagrodę im. Marii Weryho-Radziwiłłowicz. Autorka została uhonorowana Orderem Uśmiechu oraz Odznaką Honorową za Zasługi w Ochronie Praw Dziecka INFANTIS DIGNITATIS DEFENSORI. Renata Piątkowska ukończyła socjologię na UJ, jest mamą Kacpra i Marty. Najchętniej spędza czas, pisząc książki dla dzieci lub jeżdżąc konno.


Katarzyna Zioła-Zemczak

konsultantka języka polskiego

Tagi: ,