Po nitce do kłębka – egzamin ósmoklasisty odkodowany

Znak: Thinking allowedRegionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku-Białej oraz Oxford University Press zapraszają na Professional Development Day w Bielsku-Białej.

Program:

I SESJA 15:00 – 16:00
Po nitce do kłębka – egzamin ósmoklasisty odkodowany!

Przed nami rok do pierwszego egzaminu ósmoklasisty. Aby jak najlepiej przygotować do niego siebie i swoich uczniów, należy wziąć pod uwagę wiele elementów. Rozumienie i przetwarzanie nagrań, tekstów, stosowanie funkcji i środków językowych oraz tworzenie wypowiedzi pisemnej są jak poruszanie się w labiryncie – przydatne będą mapa i wskazówki. Podczas szkolenia opowiemy Państwu, jak bezpiecznie dotrzeć do celu, jakim jest sukces na egzaminie, korzystając z Oxford Repetytorium Ósmoklasisty, elementów kodowania, a także rozwiązań jakie dają nam nowoczesne technologie!
Spotkanie prowadzi: Dorota Strumińska

Po sesji każdy uczestnik otrzyma egzemplarz okazowy Oxford Repetytorium Ósmoklasisty (książka nauczyciela) oraz certyfikat uczestnictwa!

16:00 – 16:30 Przerwa kawowa

II SESJA – 16:30 – 17:30
Curiosity is the first step to … learning!’

I have no special talent. I am only passionately curious
Albert Einstein

What is curiosity? It is the ability to wonder about the surrounding world, the desire to discover and look for answers to not-always-easy questions. Moreover, it is closely tied with motivation, which is the driving force of success.During this workshop we are going to present ways to awaken our students’ interest in the world, and also to spark and fuel their curiosity through creative and innovative activities. We will talk you through ready-to-go exercises in an English lesson, which show how to combine learning with passion. This session is based on a new Oxford University Press series Bright Ideas.
Spotkanie prowadzi: Daniel Muszyński

Po sesji każdy uczestnik otrzyma egzemplarz okazowy Bright Ideas (podręcznik cz.1) oraz certyfikat uczestnictwa!

Termin: 14.05.2018 r. (poniedziałek) godzina 15:00-17:30

Miejsce: RODN „WOM” Bielsko-Biała, ul. Legionów 25, sala 011

Prosimy o potwierdzenie przybycia na maila: dorota.struminska@oup.com

Podczas spotkanie odbędzie się kiermasz publikacji Oxford University Press zorganizowany przez księgarnię Polanglo.

Serdecznie zapraszamy!

Dorota Strumińska – konsultant OUP