Szkoła Mistrzów Robotyki

Robot LEGO® MINDSTORMS® Education EV3

LEGO® MINDSTORMS® Education EV3

W ramach XIX Beskidzkiego Festiwalu Nauki i Sztuki (http://festiwal.ath.bielsko.pl/) nasz Ośrodek oraz Szkoła Podstawowa nr 10 Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja w Bielsku-Białej zapraszają na zajęcia w ramach Szkoły Mistrzów Robotyki.

Proponujemy 2 terminy warsztatów:

• Szkoła Mistrzów Robotyki – warsztaty z LEGO® MINDSTORMS® Education EV3 – 17 maja, 9:00-11:15; zajęcia poprowadzą: Jolanta Zuziak i Wojciech Zuziak; zapraszamy 6 zespołów złożonych z dwóch uczniów klasy 6 lub 7 szkoły podstawowej wraz z ich nauczycielem-opiekunem (zespół składa się z trzech osób i pracuje razem);
  • Szkoła Mistrzów Robotyki – warsztaty z LEGO® Education WeDo 2.0 – 18 maja, 10:00-12:15; zajęcia poprowadzą: Justyna Migdał i Wojciech Zuziak; zapraszamy 6 zespołów złożonych z dwóch uczniów klasy 3, 4 lub 5 szkoły podstawowej wraz z ich nauczycielem-opiekunem (zespół składa się z trzech osób i pracuje razem).
Robot LEGO® Education WeDo 2.0 - Milo

Milo – LEGO® Education WeDo 2.0

Zapisy na warsztaty są możliwe poprzez formularze online:

• na warsztaty w dniu 17 maja;
  • na warsztaty w dniu 18 maja.

Decyduje kolejność zgłoszeń. Jedna szkoła może zgłosić tylko jeden zespół (na dane warsztaty). O przyjęciu lub odrzuceniu zgłoszenia zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową.

Zapraszamy!

Tagi: , , , ,