XI Konferencja Regionalna: Technologie i metody. Inspirujące pomysły i rozwiązania

RODN WOM w Bielsku-Białej - logotyp

XI Konferencja Regionalna:
Technologie i metody. Inspirujące pomysły i rozwiązania

Organizator: RODN „WOM” w Bielsku-Białej

Co?

Jedenasta edycja cieszącej się ogromną popularnością bezpłatnej konferencji edukacyjnej.

Spektrum poruszanych problemów, dobrych praktyk i inspiracji jest szerokie: od obiecujących rozwiązań technicznych poprzez elementy praktycznej metodyki pracy zdalnej aż po ciekawe wystąpienie na temat popandemicznych problemów z uczniami.

Dla kogo?

Dla nauczycieli różnych przedmiotów i rodzajów zajęć przede wszystkim w szkole podstawowej (ale zdecydowanie nie tylko). Dla osób, które: prowadzą zajęcia i spotkania zdalne z uczniami; przygotowują multimedialne materiały edukacyjne dla uczniów; prowadzą dziennikarskie, filmowe, radiowe itp. koła zainteresowań i zespoły.

Kiedy?

Sobota, 11 grudnia 2021 r. od godz. 10:00 do 15:00 (online)

Więcej informacji:

Zapisy: