X Konferencja Regionalna TIK (online)

RODN WOM w Bielsku-Białej - logotyp

X KONFERENCJA REGIONALNA
Technologie w pracy zdalnej i nie tylko. Inspirujące pomysły i rozwiązania

Co?
Dziesiąta edycja cieszącej się ogromną popularnością bezpłatnej konferencji z warsztatami dla nauczycieli (online).

Kiedy?
24 KWIETNIA 2021 (sobota) online!

Dla kogo?
Dla uczących w przedszkolu i szkole podstawowej (klasy 1-8) nauczycieli różnych przedmiotów i rodzajów zajęć (nie tylko informatycznych), zainteresowanych:

• nowoczesnymi metodami włączania technologii do swojego warsztatu pracy;
  • twórczym wykorzystaniem doświadczeń edukacyjnych i technologicznych z okresu szkolnej kwarantanny w dalszej pracy;
  • podniesieniem jakości i skuteczności swoich zajęć zdalnych z uczniami.

Dla nauczycieli, wychowawców i opiekunów szukających inspiracji do gier, zabaw i innych aktywności motywujących, stymulujących rozwój myślenia logicznego i kreatywności.

Dla tych, którzy mają dzieci w wieku 6-15 i są świadomi, jak ważne jest dla ich własnych dzieci rozwijanie kreatywności, umiejętności logicznego myślenia, radości tworzenia i współpracy.

Także dla członków kadry kierowniczej szkół i placówek szukających inspiracji do rozwoju własnej placówki.

Gdzie?
Online. Na platformie Zoom.

Zapraszamy!

Lechosław Hojnacki, Jolanta Biernat,