Spotkania z doradcą metodycznym

RODN WOM w Bielsku-Białej - logotypZ cyklu Spotkania z doradcą metodycznym zapraszamy na bezpłatne warsztaty w dniu 7.01.2020 r. w godz. 16.00-17.30 w RODN „WOM” w Bielsku-Białej, ul. Legionów 25, sala 203.

Zajęcia skierowane są do nauczycieli matematyki, języka polskiego, języka angielskiego. Mile widziani nauczyciele innych przedmiotów.

Na warsztatach omówimy kompleksowy program aktywizacji zainicjowany ponad 10 lat temu przez kanadyjskiego badacza szwedzkiego pochodzenia Petera Liljedahla, profesora Wydziału Edukacji na Uniwersytecie Simona Frasera w Vancouver w Kanadzie. Wypracował on metodę, która podejmuje jednocześnie oba wyzwania – aktywizację uczniów w rozwiązywanie zadań i uczenie się oraz pracę uczniów nad zadaniami dostosowanymi do ich aktualnych możliwości i umiejętności.

Ekspert: Sylwia Klusek-Szleszyńska

Rejestracja:  https://rejestracja.wombb.edu.pl/course.html?id=601781

Zapraszają doradcy metodyczni: Danuta Sewera, Bożena Rogolińska, Jolanta Klajmon

Tagi: , ,