„Sztuka interpretacji tekstów” – warsztaty dla nauczycieli i uczniów

LekturaSerdecznie zapraszamy polonistów szkół ponadpodstawowych wraz z uczniami na warsztaty „Sztuka interpretacji tekstów” przygotowane przez pracowników Katedry Polonistyki Wydziału Humanistyczno-Społecznego ATH we współpracy z RODN „WOM” w Bielsku-Białej.

Wśród tematów dominuje zazwyczaj poezja współczesna. Tym razem spotkanie prowadzone przez dr hab. prof. ATH Marka Bernackiego zostanie poświęcone wierszom Ryszarda Krynickiego, Czesława Miłosza i Mirona Białoszewskiego. Może być dobrą okazją do pogłębienia wiedzy i doskonalenia umiejętności interpretacji, ale także do dyskusji o sposobach czytania tekstu literackiego.

Termin: 13 grudnia 2018r. w godz. 13.30 – 14.30.
Miejsce: RODN „WOM” w Bielsku-Białej, ul. Legionów 25, sala 11 (parter).

Zgłoszenia można dokonać w systemie e-Rejestracji RODN „WOM” w Bielsku-Białej:
Osoby niezarejestrowane w nowym systemie muszą dokonać rejestracji (jest ona jednorazowa).

Uczestnikiem jest nauczyciel. Liczbę uczniów należy wpisać w okienku: osoby towarzyszące.
Warsztaty są bezpłatne, nauczyciele otrzymają stosowne zaświadczenie.

Zapraszamy!