Konkurs: Matematyka jest wszędzie (8. edycja)

Logo Konkursu Matematyka jest wszędzie. Edycja 8.Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na najlepszą pracę projektową na temat „Matematyka jest wszędzie”. Tegoroczna edycja jest już ósmą z kolei, co oznacza, że od siedmiu lat cieszymy się i zachwycamy wspaniałymi pracami uczniów.

W Portalu nauczyciela matematyki można znaleźć informacje o wcześniejszych edycjach konkursu. Udział w konkursie jest oczywiście bezpłatny i może być cennym doświadczeniem zarówno dla ucznia jak i dla nauczyciela (opiekuna).

Regulamin konkursu wraz z poprawionym harmonogramem oraz formularz zgłoszeniowy i wzory oświadczeń (niezbędne do udziału w konkursie) znajdują się na stronie: http://matematyka.wombb.edu.pl/konkurs-matematyka-jest-wszedzie/edycja-8.

Bardzo prosimy o zwrócenie uwagi na sposób zgłaszania się do konkursu – został on zmieniony w związku ze zmianą przepisów o ochronie danych osobowych. W stosunku do poprzednich lat małej modyfikacji uległ również harmonogram, w szczególności wydłużyliśmy czas zgłaszania się do konkursu.

Katarzyna Parcia
konsultantka Ośrodka

Tagi: , ,