III edycja Konkursu Krasomówczego (IATEFL Polska)

IATEFL - logotypStowarzyszenie Nauczycieli Języka Angielskiego IATEFL Polska serdecznie zaprasza do udziału w trzeciej edycji Konkursu Krasomówczego skierowanego do młodzieży szkół gimnazjalnych i średnich.

Etap śląski odbędzie się w czasie XVIII Beskidzkiego Festiwalu Nauki i Sztuki w dn. 11 maja (czwartek) o godz. 9:30.

Patronat nad eliminacjami objął Dziekan Wydziału Humanistyczno-Społecznego ATH, prof. ATH dr hab. Marek Bernacki.

W jury konkursu zasiądą przedstawiciele Katedry Anglistyki ATH: prof. ATH dr hab. Maria Korusiewicz (przewodnicząca) i mgr Monika Marek, a także mgr Maria Łątka (RODN „WOM” w Bielsku-Białej).

Eliminacje regionalne będę odbywać się w formule otwartej z udziałem publiczności.

Temat konkursu: Europe – your hopes.

Zgłoszenia do 30 kwietnia, do godziny 20:00: Roman Ociepa, roman.ociepa@iatefl.org.pl.

Zachęcamy do zorganizowania w Państwa szkole pierwszego etapu, który wyłoni maksymalnie 2 kandydatów do etapu wojewódzkiego.

Finał ogólnopolski odbędzie się w dniach 15-17 września 2017r. w Bielsku Białej w trakcie dorocznej konferencji IATEFL Poland.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie: http://iatefl.org.pl/en/czytnik-newsow-iatefl/konkurs-krasomowczy-public-speaking-contest-229.html

Serdecznie zapraszamy,
IATEFL Polska