Zapraszamy szkolne koła filmowe i multimedialne

KameraZapraszamy opiekunów szkolnych kół multimedialnych, filmowych, telewizyjnych, radiowych oraz osoby zainteresowane edukacją medialną i twórczością filmową, radiową, multimedialną – własną i uczniów.

W dniu 26 czerwca 2017 r. o godz. 13:00 spotkamy się w siedzibie RODN “WOM” w Bielsku-Białej (ul. Legionów 25, sala 203).

W ramach sieci współpracy i samokształcenia „Media szkolne” poza zdobywaniem wiedzy, doświadczenia oraz dzieleniem się wiedzą i doświadczeniem planujemy także warsztaty i inne aktywności (w tym także z udziałem uczniów) oraz festiwal. Szczegóły ustalimy podczas spotkania.

Jeżeli jesteś opiekunem szkolnej telewizji, zespołu filmowego, szkolnego radia, studia filmowego, studia nagrań, kanału YouTube, podcastu, jeżeli jesteś – samodzielnie lub z uczniami – twórcą szkolnych lub edukacyjnych zapisów audio wideo takich jak filmy i filmiki, audycje, audiobooki, serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie sieci współpracy „Szkolne media”. Jeżeli nie mieścisz się w żadnej z wymienionych kategorii, ale jesteś zdania, że Tobie lub Twoim uczniom przyda się więcej wiedzy i doświadczenia w tworzeniu multimediów o lepszej jakości technicznej i merytorycznej, w tym także za pomocą najprostszych, powszechnie dostępnych środków i narzędzi, także zapraszamy. Zapraszamy też, jeżeli chcesz zajmować się takimi lub podobnymi aktywnościami lub pomóc w nich uczniom, ale nie masz wystarczających do tego środków i narzędzi. Zapraszamy wreszcie, jeżeli masz i umiesz wszystko, ale uważasz, że warto się swoim sukcesem lub doświadczeniem podzielić z innymi nauczycielami, a także jeżeli uważasz, że Twoi uczniowie powinni czerpać satysfakcję i motywację z dzielenia się z innymi.

Miejsce: budynek główny RODN „WOM” w Bielsku-Białej, ul. Legionów 25, sala 203.

Czas: Poniedziałek 26.06.2017 r., godz. 13:00 (przewidywany czas trwania – 2 h).

Zgłoszenia: prosimy o wypełnienie formularza: goo.gl/forms/or8vS38NzNsfTlpZ2. Uczestnictwo w sieci współpracy jest bezpłatne.

Uwaga: Jeżeli termin spotkania jest nieprzekraczalną przeszkodą w uczestnictwie, także prosimy o wypełnienie formularza i zaznaczenie tam odpowiednich opcji, co pomoże nam zaplanować kolejne spotkania dogodniej.

Opiekunem sieci jest Lechosław Hojnacki, konsultant posiadający duże doświadczenie w sprawach edukacji filmowej, medialnej, tworzenia, przetwarzania i publikowania zapisów medialnych oraz doboru i obsługi sprzętu i oprogramowania.

Tagi: ,