Doskonalenie dydaktyki szkolnej i akademickiej

RODN WOM w Bielsku-Białej - logotyp

Działania naszego Ośrodka wspierające rozwój zawodowy nauczycieli zostały upowszechnione w publikacji „Doskonalenie dydaktyki szkolnej i akademickiej”.

Publikacja, która ukazała się między innymi na stronach internetowych Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, wpisuje się w działania podejmowane w naszym Ośrodku w ramach projektu „Przygotowanie infrastruktury i wyposażenie Pracowni Aktywnej Edukacji” (I edycja Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego).

Znajdą w niej Państwo artykuł „Uczeń w młodszym wieku szkolnym jako eksperymentator” (s. 89), który – odwołując się do wniosków z XXIV Krajowej Konferencji Dydaktyków Przedmiotów Przyrodniczych – popularyzuje rozpoczęcie edukacji metodą naukową we wczesnym wieku szkolnym.

Link do publikacji:

Barbara Michałek-Piernik

Budżet Obywatelski 2020

Nasz Ośrodek został wyposażony w pomoce dydaktyczne zakupione w ramach I edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego.

Kod projektu: MBO-1692/P1/19
Nazwa projektu: Przygotowanie infrastruktury i wyposażenie Pracowni Aktywnej Edukacji
Więcej informacji: https://www.wombb.edu.pl/?p=9146

Tagi: , , ,