Festiwal edukacyjny „Nowe inspiracje”

WOM Katowice - logotyp

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach organizuje Festiwal edukacyjny „Nowe Inspiracje”. W ramach festiwalu odbywają się – już od 24 lat – Giełdy Wydawców.

W trakcie wydarzenia Ośrodek proponuje nauczycielom bezpłatne warsztaty metodyczne prowadzone przez konsultantów i zaproszonych specjalistów, w tym pracowników UŚ, zajęcia służące rozwojowi zawodowemu i osobistemu, pokazy działań i możliwego wsparcia dla nauczycieli oferowanego przez instytucje nauki i kultury.

Uczestnicy mogą także wziąć udział w różnego rodzaju imprezach towarzyszących i pokazach prac uczniów szkół zawodowych. Mają okazję do nawiązywania kontaktów zawodowych z instytucjami przydatnymi w pracy szkoły.

W tym roku wydarzenie będzie miało formę hybrydową. Najbliższa edycja Festiwalu edukacyjnego „Nowe inspiracje” odbędzie się:

• 22 kwietnia 2022 (on-line),
  • 23 kwietnia 2022 (stacjonarnie, w siedzibie Ośrodka w Katowicach)

Więcej informacji i zapisy:

Do pobrania:

Tagi: