Seminaria grupy „Pół tuzina klocków”

Edukacja klockiem po(d)parta

Trwają zapisy na Seminaria grupy „Pół tuzina klocków” w ramach kolejnej edycji naszego projektu „Edukacja klockiem po(d)parta”.

Na Seminariach tej grupy punktem wyjścia do aktywności staje się zwykły klocek, a właściwie klocków sześć. Nauczyciele spotykają się online (Google Meet), by poznać pomysły na ciekawe zajęcia wszechstronnie rozwijające młodsze dziecko, by wspólnie tworzyć nowe pomysły, inspirować się pracą innych.

Zdecydowaliśmy o realizacji Seminarium tylko w formie zdalnej: spotkania online na Google Meet i praca na platformie Google Classroom.

Zapraszamy nauczycieli wychowania przedszkolnego, edukacji wczesnoszkolnej, zajęć świetlicowych, zajęć ogólnorozwojowych oraz innych zainteresowanych nauczycieli lub wychowawców.

Zapisy na:

Zapraszamy!

Jolanta Biernat, Aleksandra Filuś i Wojciech Zuziak

Budżet Obywatelski 2020

Powyższa forma doskonalenia zawodowego nauczycieli jest realizowana z wykorzystaniem pomocy dydaktycznych zakupionych w ramach I edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego.

Kod projektu: MBO-1692/P1/19
Nazwa projektu: Przygotowanie infrastruktury i wyposażenie Pracowni Aktywnej Edukacji
Więcej informacji: https://www.wombb.edu.pl/?p=9146

Tagi: , , , ,