Dodatkowy cykl bezpłatnych szkoleń: Edukacja globalna

Proponujemy dodatkowy cykl bezpłatnych szkoleń Edukacja globalna – dla nauczycieli szkół podstawowych (klasy I-VI). Dla uczestników – pakiety edukacyjne!

W związku z dużym zainteresowaniem udziałem w dwuetapowym szkoleniu poświęconym edukacji globalnej, organizowanym przez Stowarzyszenie Ośrodek Działań Ekologicznych „Źródła” z Łodzi oraz Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku-Białej został uruchomiony nabór do nowego cyklu szkoleń.

Zajęcia dla nowo tworzonej grupy odbywać się będą w RODN „WOM” w Bielsku-Białej, ul. Legionów 25 w następujących terminach:

  • I etap: 21.11.2019 r. (czwartek) w godz. 14:30-18:30
  • II etap: 18.02.2020 r. (wtorek) w godz. 14:30-18:30

Każde szkolenie będzie trwało 5 godzin dydaktycznych i poprowadzone zostanie metodami aktywizującymi przez dwóch doświadczonych trenerów. Podczas przerwy zapewniona jest kawa, herbata oraz drobny poczęstunek.

Podczas pierwszego szkolenia uczestnicy otrzymają wzorcowy pakiet edukacyjny oraz zaświadczenie o udziale, a na drugim szkoleniu zestaw 5 bajek kamishibai wraz z tekturowym teatrzykiem oraz odrębne zaświadczenie o udziale.

Uwaga: uczestnictwo w I etapie szkolenia i przeprowadzenie dwóch warsztatów dla swoich uczniów umożliwia wzięcie udziału w II etapie szkolenia.

Szczegółowe informacje o szkoleniu znajdują się na stronie:
https://www.globalna.edu.pl/szkolenia-dla-nauczycieli

Zgłoszenia uczestników odbywają się do dnia 17.11.2019 r. poprzez formularz Stowarzyszenia Ośrodek Działań Ekologicznych „Źródła” z Łodzi:
https://forms.gle/V74a9nQHZJFL7Vf5A

UWAGA! Zakwalifikowane osoby zostaną powiadomione o tym mailowo.

W imieniu organizatorów:
Barbara Michałek-Piernik, RODN „WOM” w Bielsku-Białej

Tagi: