Konkurs historyczny na teledysk

• Regionalny Ośrodek Kultury w Bielsku-Białej
  • Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku-Białej

serdecznie zapraszają

młodzież szkół ponadpodstawowych powiatu bielskiego, pszczyńskiego, żywieckiego, cieszyńskiego oraz z miasta Bielska-Białej do udziału w konkursie pod nazwą:

On żył wśród nas. Historia lokalnego bohatera II wojny światowej w teledysku

Celem konkursu jest pogłębienie wiedzy młodzieży na temat losów bohaterów II wojny światowej i kształtowanie umiejętności sztuki narracji poprzez film. Termin składania prac konkursowych upływa z dniem 31 października 2019 r.

Aby przygotować uczniów do realizacji pracy konkursowej Organizatorzy proponują dla chętnych i zdeklarowanych uczestników konkursu bezpłatne warsztaty teatralne.

Do udziału w warsztatach zgłasza macierzysta szkoła. Warsztaty odbędą się w dwóch turach:

• I tura – dla uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu bielskiego i pszczyńskiego oraz miasta Bielska-Białej,
  • II tura – dla uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu żywieckiego i cieszyńskiego.

Więcej informacji znajdą Państwo w regulaminie konkursu (zip/pdf).

Prosimy nauczycieli o zgłaszanie uczniów do udziału w warsztatach pod numerem telefonu: (33) 812 37 15 w. 120.

Tagi: , ,