Olimpiada Matematyczna Juniorów

Olimpiada Matematyczna JuniorówBielsko-Bialski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli wspólnie z Regionalnym Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku-Białej oraz Komitetem Głównym Olimpiady Matematycznej Juniorów zapraszają na spotkanie olimpijskie dla nauczycieli matematyki szkół podstawowych, które odbędzie się 10 września 2019 r. w godzinach 16:00 – 18:00 w Bielsko-Bialskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli przy ul. Filarowej 52.

Podczas spotkania zostanie omówiona organizacja Olimpiady Matematycznej Juniorów (OMJ) oraz zaprezentowana będzie seria zadań (wraz z rozwiązaniami) przydatnych w pracy z uczniem uzdolnionym matematycznie. Spotkanie poprowadzi Tomasz Szymczyk – przedstawiciel Komitetu Głównego OMJ. Uczestnicy spotkania otrzymają bezpłatnie materiały dydaktyczne oraz potwierdzenie udziału w spotkaniu.

Na spotkanie zapraszamy wszystkich zainteresowanych ciekawymi zadaniami z matematyki dla uczniów szkół podstawowych. Udział w spotkaniu należy potwierdzić drogą mailową do 6.09.2019 r. na adres: bbodn@mzo.bielsko.pl.

Zapraszamy!