Konferencja dla nauczycieli języka francuskiego

Hachette FLE - logotyp

Wydawnictwo HACHETTE FRANÇAIS LANGUE ÉTRANGÈRE oraz Beata Honkisz – konsultant RODN „WOM” w Bielsku-Białej serdecznie zapraszają nauczycieli języka francuskiego na konferencję metodyczną pt.

Les compétences clés – les piliers de la performance dans l’enseignement moderne du français avec les méthodes Hachette FLE agréées pour le nouveau lycée polonais: TEXTO et EN ACTION.

Prowadzenie: Barbara Klimek, doradca metodyczny Hachette FLE.

Konferencja odbędzie się 9 maja 2019 r. (czwartek) w godz. od 15.30 do 17.00 w RODN „WOM” w Bielsku-Białej, ul. Legionów 25, sala 202.

Zapewniamy materiały konferencyjne:

• pakiet konferencyjny,
  • materiały szkoleniowe,
  • zaświadczenie o uczestnictwie.

W celu zgłoszenia udziału w seminarium prosimy zarejestrować się (do 7 maja br.) w systemie obsługi szkoleń naszego Ośrodka: https://rejestracja.wombb.edu.pl/course.html?id=600759.

Uwaga: Konieczne jest posiadanie indywidualnego konta w naszym systemie rejestracji.

Zapraszamy!