Kompetencje kluczowe w nowej podstawie programowej (historia, wiedza o społeczeństwie)

WSiP - logotypWydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku-Białej

serdecznie zapraszają nauczycieli szkół ponadpodstawowych
historii i wiedzy o społeczeństwie na bezpłatną konferencję szkoleniową

Kompetencje kluczowe w nowej podstawie programowej. Jak łatwo zaimplementować wymagania nowej podstawy programowej z historii i wiedzy o społeczeństwie w codziennej pracy w zreformowanej szkole ponadpodstawowej?

Konferencja odbędzie się 4 kwietnia 2019 r. (czwartek), 15:15 – 17:15, w siedzibie RODN „WOM” w Bielsku-Białej przy ul. Legionów 25, w sali nr 11 (parter).

Nauczyciele otrzymają zaświadczenie uczestnictwa w warsztatach oraz materiały: egzemplarze podręcznika, notes, długopis.

Program:

• 15.15 – poczęstunek (kawa, herbata, ciastka)
  • 15.30 – „Kompetencje kluczowe w nowej podstawie programowej” – wykład dr Stanisława Kusiaka
  • 16.30 – „Jak wdrażać nową podstawę programową szkoły ponadpodstawowej z historii i wiedzy o społeczeństwie?” – konsultant Ośrodka Urszula Rukasz – w sali 203 (drugie piętro)
  • 17.00 – prezentacja oferty podręczników dla uczniów po ośmioletniej szkole podstawowej

Chętni nauczyciele proszeni są o zapisanie się za pomocą systemu e-rejestracji:

Zapraszamy!

Tagi: , ,