Uczeń z zagranicy

Czytający chłopiecW nawiązaniu do wrześniowej konferencji „Jak pracować z uczniem obcojęzycznym w polskiej szkole” organizujemy Sieć współpracy i samokształcenia dla nauczycieli różnych specjalności, którzy pracują z uczniem przybyłym z zagranicy.

Celem tej formy doskonalenia jest ułatwienie samokształcenia i współpracy z innymi nauczycielami w podobnej sytuacji, nawiązanie ciekawej relacji w celu wymiany doświadczeń i zasobów związanych z tematyką pracy sieci.

Spotkania sieci odbywają się od stycznia do czerwca według harmonogramu ustalonego na pierwszym spotkaniu (raz w miesiącu 3h dydaktyczne). Oprócz spotkań w Ośrodku nauczyciele korzystają z platformy Moodle (2h dydaktyczne) oraz obserwują nawzajem swój warsztat pracy podczas zajęć otwartych.

Osoby chętne do wspólnego sieciowania zapraszamy na pierwsze spotkanie, które odbędzie się 23 stycznia br. w godzinach od 16:00 do 19:00, w RODN „WOM” w Bielsku-Białej przy ul. Legionów 25, segment A, II piętro, sala nr 203.

Zapisów można dokonać w systemie rejestracji szkoleń:

Bliższych informacji udzielają:
Jolanta Biernat – jbiernat@wombb.edu.pl – 33 8123715 w. 116