Warsztaty w ramach Projektu „Nie taki robot straszny!”

LEGO Education WeDo 2.0W roku szkolnym 2017/2018 nasz Ośrodek – wraz  z partnerami – realizuje Projekt „Nie taki robot straszny!”.

30 października gościliśmy Panią mgr Annę Myszkę i Panią mgr Lidię Malarz oraz uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 26 w Bielsku-Białej. Natomiast 30 listopada przyjechały do nas Panie: mgr Dominika Duraj i mgr Monika Nowak – wraz z dziećmi z Alternatywnej Szkoły Podstawowej w Cieszynie.

Panie – ze wsparciem koordynatora Projektu – przeprowadziły zajęcia warsztatowe dla swoich uczniów. Królowały roboty LEGO Education WeDo 2.0, które dostarczył nasz Partner w Projekcie – oficjalny przedstawiciel LEGO Education w Polsce – firma AKCES edukacja.

Warto zaznaczyć, że wszystkie Panie nauczycielki obserwowały wcześniej zajęcia z robotyki w Szkole Podstawowej nr 10 w Bielsku-Białej. Szkoła ta jest Partnerem w naszym Projekcie.

Lekcje, które były obserwowane prowadziły Panie: mgr Jolanta Zuziak i mgr Justyna Migdał – nauczycielki ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Bielsku-Białej, które na co dzień prowadzą zajęcia warsztatowe z robotyki w swojej placówce.

Więcej informacji – na stronie Projektu.

Wojciech Zuziak
koordynator Projektu

Tagi: , , , ,