Kurs języka ukraińskiego dla nauczycieli

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom wynikającym z obecnej sytuacji, tj. zwiększonej liczby uczniów z Ukrainy w polskich szkołach, organizujemy kurs języka ukraińskiego dla nauczycieli.

Zajęcia – obejmujące 40 godzin lekcyjnych – będą odbywały się 2 razy w tygodniu, w trybie hybrydowym (stacjonarnie lub na platformie ZOOM). Część materiałów będzie też dostępna na Clasroomie.  Prowadzącą jest native spiker z przygotowaniem metodycznym, Pani Maryna Kyryliuk.

Istnieje możliwość opłaty w 2 ratach.

To dla Państwa doskonała okazja, by poznać słownictwo pomocne w codziennej komunikacji zarówno z uczniami, jak i ich rodzicami (taka też tematyka będzie wiodąca na kursie) – wiele osób uczestniczących w naszych szkoleniach zgłaszało taką potrzebę w ankietach ewaluacyjnych.

Szczegółowa tematyka kursu, warunki uczestnictwa i zapisy na stronie:

Zapraszamy na powtórzone bezpłatne zajęcia pokazowe, które odbędą się 20 czerwca 2022 (poniedziałek) o godz. 16.00 na platformie ZOOM.

Więcej informacji i zapisy na stronie:

Katarzyna Zioła-Zemczak

Tagi: , , ,