Szkolenia e-learningowe: Zmiany w wymaganiach egzaminacyjnych 2021

­­ORE - logotyp

Zmiany w wymaganiach egzaminacyjnych na egzaminie ósmoklasisty i egzaminie maturalnym w 2021 r. – szkolenia e-learningowe dla nauczycieli, nauczycieli konsultantów i doradców metodycznych

Ośrodek Rozwoju Edukacji zaprasza nauczycieli, nauczycieli konsultantów oraz doradców metodycznych na szkolenia z zakresu wdrażanych zmian w wymaganiach egzaminacyjnych na egzaminie ósmoklasisty i na egzaminie maturalnym.

Szkolenia zostaną realizowane w terminie: 22 lutego – 22 marca 2021.

Szkolenia prowadzone będą w formule e-learningowej, samokształceniowej na platformie Moodle, gdzie zamieszczone zostaną materiały szkoleniowe na temat wdrażanych zmian.

Materiały dotyczyć będą wybranych przedmiotów:

Egzamin ósmoklasisty Egzamin maturalny
  1. język angielski
  2. język niemiecki
  3. język polski
  4. matematyka.
  1. język polski
  2. matematyka
  3. język angielski
  4. język niemiecki
  5. biologia
  6. chemia
  7. fizyka
  8. geografia
  9. historia
  10. informatyka
  11. wiedza o społeczeństwie

Tematyka szkoleń:

• wprowadzenie do zmian w zakresie wymagań ogólnych i szczegółowych na egzaminie w roku 2021 w zakresie danego przedmiotu;
  • analiza porównawcza;
  • wdrożenie zmian w pracy z uczniem.

Szkolenia są bezpłatne.

Zapisy na szkolenie (egzamin ósmoklasisty) za pomocą formularza elektronicznego:

Zapisy na szkolenie (egzamin maturalny) za pomocą formularza elektronicznego:

Zapraszamy!

Anna Susek