Spotkanie z ciekawą matematyką: Rysuję jednym pociągnięciem ołówka

Rysująca rękaRegionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku-Białej oraz Fundacja „Matematyka dla wszystkich” zapraszają nauczycieli matematyki oraz uczniów klas 4 – 8 szkół podstawowych na XXIII Spotkanie z ciekawą matematyką zatytułowane:

RYSUJĘ JEDNYM POCIĄGNIĘCIEM OŁÓWKA

Podczas tego spotkania wykonywać będziemy jednym pociągnięciem ołówka proste rysunki na płaszczyźnie oraz szacować, ile pociągnięć ołówka potrzeba, aby wykonać dany rysunek.

Spotkanie odbędzie się 28 listopada 2019 r. (czwartek) o godzinie 15.30 w Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku-Białej, ul. Legionów 25, sala 011 (parter). Planowany czas spotkania to 60 – 90 minut.

Zajęcia poprowadzi prof. dr hab. Janusz Morawiec – pracownik naukowy Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych Uniwersytetu Śląskiego.

Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się za pomocą naszego systemu rejestracji do 26 listopada 2019 r. (aby zgłosić grupę uczniów, podczas wypełniania formularza proszę zaznaczyć opcję osoby towarzyszące i podać ich liczbę).

Poniżej znajduje się link do naszego systemu obsługi szkoleń:

Prosimy, aby uczestnicy spotkania zabrali ze sobą ołówek.

Zajęcia są bezpłatne. Ewentualne pytania proszę kierować na adres e-mail: afilus@wombb.edu.pl.

Zapraszamy!

Tagi: , ,