Ogólnopolski projekt edukacyjny ALE PRZEDSZKOLE!

ALE PRZEDSZKOLE!
Uwolnij kreatywną moc ciekawskich dzieciaków!

Baner Konferencji ALE Przedszkole

LEGO® Education oraz AKCES Edukacja zapraszają do udziału w ogólnopolskim projekcie sieciowania aktywnych i chętnych do współpracy przedszkoli.

Dołącz do projektu i pozwól dzieciom pracować na rozwiązaniach edukacyjnych najwyższej jakości. Zostań Ambasadorem Przyjaznej Edukacji i wymieniaj się pomysłami z podobnymi sobie placówkami oraz pokaż innym, że warto robić więcej.

W ramach pilotażu projektu ALE PRZEDSZKOLE! organizujemy Konkurs, dzięki któremu wyłonimy najlepsze przedszkola. Placówki te otrzymają narzędzia o wartości ponad 25 000 PLN – rozwiązania LEGO® Education, certyfikowane szkolenia kadry oraz kompleksowe wsparcie merytoryczne.

Planujemy Konferencję, abyś mógł poznać szczegóły projektu i przetestować rozwiązania:
17.10.2018, godz. 14.30-19.30, SMCEBI Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1A.

Zapisy na Konferencję oraz więcej informacji na stronie: www.akcesedukacja.pl/konferencje-ale-przedszkole.

Zapraszamy!

AKCES Edukacja