Warsztaty: Tworzywa sztuczne – nowoczesne materiały (chemia polimerów)

PlasticEurope - logotypZapraszamy nauczycieli chemii szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w bezpłatnych warsztatach na temat tworzyw sztucznych:

Tworzywa sztuczne – nowoczesne materiały

Warsztaty odbędą się 5 kwietnia 2018 o godz. 17.00 w RODN „WOM” w Bielsku-Białej przy ul. Legionów 25.

Wszyscy uczestnicy zajęć otrzymają bezpłatne komplety książek oraz zestawy eksperymentalne do przeprowadzenia zajęć doświadczalnych w szkole.

W imieniu Fundacji PlasticsEurope Polska, reprezentującej producentów tworzyw sztucznych oraz prowadzącej działalność edukacyjną, warsztaty poprowadzi dr inż. Edyta Wielgus-Barry – absolwentka Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej, koordynator ds. projektów edukacyjnych.

Liczba miejsc ograniczona. Uczestnicy otrzymają zaświadczenia.

Zgłoszenia nauczycieli przyjmowane są za pośrednictwem formularza online do 23 marca 2018 r.

Barbara Michałek-Piernik
konsultant Ośrodka