Konkursy przedmiotowe 2013/2014

Konkursy przedmiotowe z MATEMATYKI Z ELEMENTAMI PRZYRODY dla uczniów szkół podstawowych oraz z FIZYKI i MATEMATYKI dla uczniów szkół gimnazjalnych województwa śląskiego organizowane przez Kuratorium Oświaty w Katowicach koordynowane przez RODN "WOM" w Bielsku-Białej.

Strona konkursów przedmiotowych:

Informacja dotycząca przesyłania skanów protokołów z przebiegu Konkursu Matematycznego dla Gimnazjów.

Prosimy o przesyłanie skanów protokołów z Konkursu Matematycznego dla Gimnazjów na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkie informacje (łącznie z plikami do pobrania) znajdują się na stronie Śląskiego Kuratorium Oświaty.

Listy szkół - po weryfikacji - zgłoszonych do konkursów:

SP
Gimnazja

REGULAMINY:

• Matematyka z elementami przyrody dla uczniów szkół podstawowych - Regulamin (pdf); Załączniki (doc, pdf)
  • Fizyka dla uczniów gimnazjów - Regulamin (pdf); Załączniki (doc, pdf)
  • Matematyka dla uczniów gimnazjów - Regulamin (pdf); Załączniki (doc, pdf)

Informacje dotyczące Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

Komisje wojewódzkie