• art1980b

Konferencja "Zaburzenia lękowe i emocjonalne u dzieci i młodzieży"

Zapraszamy dyrektorów szkół i placówek, nauczycieli, pedagogów i psychologów szkolnych, pielęgniarek i higienistek szkolnych, osób pracujących z dziećmi i młodzieżą oraz wszystkich zainteresowanych do udziału w konferencji naukowo-metodycznej pt. Zaburzenia lękowe i emocjonalne u dzieci i młodzieży.

• Wkrótce IV Wojewódzki Konkurs Historyczny "POLSKIE PAŃSTWO PODZIEMNE 1939-1945"

flaga

Stowarzyszenie Pamięci Armii Krajowej w Bielsku-Białej, Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej – Zarząd Okręgu Śląskiego w Katowicach oraz Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM" w Bielsku-Białej zapraszają uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do udziału w IV Wojewódzkim Konkursie Historycznym: "POLSKIE PAŃSTWO PODZIEMNE 1939-1945. »Akcja Burza i Powstanie Warszawskie« (prezentacja multimedialna)".

Regulamin Konkursu i karta zgłoszenia

• slawik - logoWkrótce konkurs

Jednym z wydarzeń wpisujących się w obchody roku Henryka Sławika jest wojewódzki konkurs wiedzy historycznej skierowany do gimnazjalistów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa śląskiego.

• nsz medalUWAGA NAUCZYCIELE HISTORII

W związku z przypadającymi w 2014 roku obchodami: 75. rocznicy wybuchu II wojny światowej, 75. rocznicy powołania Polskiego Państwa Podziemnego i Szarych Szeregów, 70. rocznicy Powstania Warszawskiego, Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM" w Bielsku-Białej, Stowarzyszenie Pamięci Armii Krajowej oraz Fundacja WIARUS zapraszają, nauczycieli historii wraz reprezentacją młodzieży szkolnej na sympozjum „Pamiętać, aby chronić młode pokolenia".

• UWAGA NAUCZYCIELE RÓŻNYCH SPECJALNOŚCI

indeksOstatnia edycja kursu kwalifikacyjnego z zakresu bibliotekoznawstwa uruchomiona będzie w październiku 2014 r.

Zapraszamy na spotkanie programowo-organizacyjne w dniu 2 października 2014 r. o godz. 15.00, sala 220 w RODN „WOM” w Bielsku-Białej, ul. Komorowicka 48.

Szczegółowych informacji udziela kierownik kursu Maria Kulesz, tel. 33 812 37 15; wew. 114.

• joomla-test-4
  • explory2015

strzal w dziesiatke

Konferencja Nowej Ery

W czwartek 14 lutego 2008 r. w sali konferencyjnej Hotelu Magura w Bielsku-Białej odbyła się konferencja dla nauczycieli fizyki ze szkól gimnazjalnych organizowana przez wydawnictwo Nowa Era poświęcona promocji nowego zestawu podręczników „To jest fizyka". Nauczyciele zapoznali się z ofertą wydawnictwa a także wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez pana Marcina Brauna - współautora tych podręczników. Pokazał on, w jaki sposób korzystać z nowego podręcznika oraz pokazał kilka bardzo ciekawych doświadczeń do wykorzystania w praktyce szkolnej.

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "WOM" w Bielsku-Białej
43-300 Bielsko-Biała, ul. Komorowicka 48, tel. 33 81 237 15, 33 81 224 58, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.