• rodzina
  • Wkrótce IV Wojewódzki Konkurs Historyczny "POLSKIE PAŃSTWO PODZIEMNE 1939-1945"

flaga

Stowarzyszenie Pamięci Armii Krajowej w Bielsku-Białej, Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej – Zarząd Okręgu Śląskiego w Katowicach oraz Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM" w Bielsku-Białej zapraszają uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do udziału w IV Wojewódzkim Konkursie Historycznym: "POLSKIE PAŃSTWO PODZIEMNE 1939-1945. »Akcja Burza i Powstanie Warszawskie« (prezentacja multimedialna)".

Regulamin Konkursu i karta zgłoszenia

• Uwaga nauczyciele różnych specjalności

indeks

Ostatnia edycja kursu kwalifikacyjnego z zakresu bibliotekoznawstwa uruchomiona będzie w październiku 2014 r.

Są jeszcze wolne miejsca!

Szczegółowych informacji udziela kierownik kursu Maria Kulesz, tel. 33 812 37 15; wew. 114.

• explory2015

Śląskie Centrum Społeczeństwa Informacyjnego zaprasza:

webski

Konferencja Nowej Ery

W czwartek 14 lutego 2008 r. w sali konferencyjnej Hotelu Magura w Bielsku-Białej odbyła się konferencja dla nauczycieli fizyki ze szkól gimnazjalnych organizowana przez wydawnictwo Nowa Era poświęcona promocji nowego zestawu podręczników „To jest fizyka". Nauczyciele zapoznali się z ofertą wydawnictwa a także wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez pana Marcina Brauna - współautora tych podręczników. Pokazał on, w jaki sposób korzystać z nowego podręcznika oraz pokazał kilka bardzo ciekawych doświadczeń do wykorzystania w praktyce szkolnej.

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "WOM" w Bielsku-Białej
43-300 Bielsko-Biała, ul. Komorowicka 48, tel. 33 81 237 15, 33 81 224 58, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.