Warsztaty dla nauczycieli fizyki

RODN „WOM” w Bielsku-Białej serdecznie zaprasza nauczycieli fizyki uczących w szkołach podstawowych na warsztaty metodyczne pn.

Doświadczenia w podstawie programowej z fizyki dla szkół podstawowych – cz. II

Program:

1. Przedstawienie wymagań doświadczalnych z fizyki w podstawie programowej dla klasy VIII szkoły podstawowej.
    2. Przeprowadzenie doświadczeń z wykorzystaniem przedmiotów codziennego użytku, które obejmują treści nauczania z działów:
      – „Elektryczność”,
      – „Magnetyzm”,
      – „Ruch drgający i fale”,
      – „Optyka”.
    3. Dyskusja i przedstawienie innych propozycji doświadczeń obejmujących powyższe zagadnienia.
    4. Uwagi i wnioski.

Prowadząca: Ilona Czerwieńska

Warsztaty odbędą się 23 maja 2018 roku (środa) w godzinach od 16:00 do 17:30 w Szkole Podstawowej nr 3 w Pszczynie przy ul. Staromiejskiej 41 (sala 45).

Będą również powtórzone 24 maja 2018 roku (czwartek) w godzinach od 16:00 do 17:30 w RODN „WOM” w Bielsku Białej, ul. Legionów 25 (sala nr 202).

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Uczestnicy otrzymają zaświadczenia o ukończeniu tej formy doskonalenia.

Zapisy na warsztaty są możliwe poprzez formularze online:

Ilona Czerwieńska
doradca metodyczny