Festiwal Edukacyjny “Nowe Inspiracje” – WOM 2018

WOM Katowice - logotypRegionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach zaprasza nauczycieli wszystkich przedmiotów i poziomów nauczania na

Festiwal Edukacyjny Nowe inspiracje – „WOM” 2018 oraz XXI Giełdę Wydawców.

Festiwal objął swym patronatem Uniwersytet Śląski. Uczestnicy będą  mogli wziąć udział w prawie 60 bezpłatnych warsztatach metodycznych i spotkaniach autorskich, prowadzonych przez  pracowników naukowych Uniwersytetu Śląskiego,  doradców metodycznych, przedstawicieli różnych instytucji kulturalnych i wydawnictw. Do ich dyspozycji będzie 26 stoisk wydawców, muzeów, teatrów, kin i firm, których oferta jest przydatna w pracy szkół. A oprócz tego w programie: pokaz mody, degustacje przygotowane przez szkołę gastronomiczną, podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu na Scenariusz pod patronatem Marszałka Województwa Śląskiego.

Termin: 28 kwietnia 2018 r. (sobota), godz. 9.00 – 14.00

Miejsce: RODN „WOM” w Katowicach, ul. ks. kard. S. Wyszyńskiego 7

Uczestnicy warsztatów otrzymają zaświadczenia.

Zapisy i informacje dodatkowe na stronie: www.womkat.edu.pl.

Wydarzenie jest również na FB: https://www.facebook.com/rodnwomkatowice/

Zapraszamy!

Pliki do pobrania: