Konkurs plastyczny: Śląskie bez smogu

„Śląskie bez smogu – zadbajmy razem o czyste powietrze”

RODN WOM w Bielsku-Białej - ikonaCelem konkursu jest edukacja i zwiększenie zainteresowania najmłodszych mieszkańców subregionu południowego województwa śląskiego tematyką zanieczyszczenia powietrza oraz podniesienie świadomości w zakresie szkodliwości smogu dla zdrowia i życia.

Konkurs ma również na celu popularyzację działań ograniczających powstawanie smogu i informowanie o jego oddziaływaniu na organizm człowieka, a także aktywizację środowiska szkolnego i domowego dzieci i uczniów oraz lokalnej społeczności w tym zakresie.

Termin nadsyłania prac konkursowych upływa 23 marca 2018 r.

Informacji w sprawach związanych z konkursem udziela Jolanta Biernat – konsultant Ośrodka, telefon 33 812 37 15 w. 116, e-mail jbiernat@wombb.edu.pl

Do pobrania:

Dyrektor PWB w Bielsku-Białej