Doświadczenia chemiczne w podstawie programowej

Chemia - laboratoriumSerdecznie zapraszamy nauczycieli chemii na szkolenie:

Realizacja podstawy programowej z chemii nieorganicznej w zakresie wykonywania doświadczeń chemicznych w technice SSC w szkole podstawowej i w szkole ponadgimnazjalnej

organizowane 26 lutego 2018 r. od godz. 15:30-18:00 w Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku-Białej, ul. Legionów 25, sala 203.

Warsztaty poprowadzi zespół pracowników Centrum Chemii w Małej Skali, partner Pracowni Dydaktyki Chemii Wydziału Chemii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Program szkolenia:

• wprowadzenie „czym jest technika eksperymentu w małej skali”,
  • własnoręczne eksperymentowanie uczestników,
  • rady praktyczne (metodyczne), wskazówki oraz informacje na temat zakupu odczynników,
  • ewaluacja doświadczeń i podsumowanie warsztatów.

Nauczyciele otrzymują zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu oraz potwierdzenie zdobycia umiejętności eksperymentowania w technice SSC.

Koszt uczestnictwa w warsztatach: 40 zł

Liczba uczestników: 22 osoby (ze względów organizacyjnych liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń).

Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu 33 8123715 w. 120 lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: bmichalek@wombb.edu.pl

Zapraszam!

Barbara Michałek-Piernik