Warsztaty muzyczne

Nuty na pianinieZajęcia muzyczne z dziećmi mają na celu rozbudzenie wrażliwości muzycznej, estetycznej, rozwijanie zamiłowania do śpiewu, muzyki, tańca oraz zaspokajanie potrzeby ruchu. Odpowiednio zorganizowane i przeprowadzone pozwolą całościowo wspierać rozwój dziecka.

Zapraszamy nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej na warsztaty muzyczne, które odbędą się 9 stycznia 2018 r., godz. 16.00 – 19.00, w sali nr 001 w siedzibie Ośrodka przy ul. Legionów 25.

Program warsztatów:

• piosenki patriotyczne, okolicznościowe, zabawy ze śpiewem: Ojczyzna, Wyliczanka, Liczydło, Dla Babci, Dla Dziadka, Kręci się kółeczko;
  • tańce śląskie: Mynorz, Grożony, Rybiorz, Zagrodnik;
  • taniec Krakowiak w łatwym układzie;
  • utwór instrumentalny z wykorzystaniem instrumentów perkusyjnych;
  • ćwiczenia rytmiczne.

Koszt udziału w spotkaniu wynosi 40,00 zł od osoby.  Płatne do trzech dni po zakończeniu warsztatów.

Uczestnicy otrzymają materiał dydaktyczny wraz z płytą CD oraz zaświadczenie o ukończonej formie doskonalenia.

Informacji udziela: Jolanta Biernat, jbiernat@wombb.edu.pl, 33 8123715 w. 116.