Praktyczna realizacja podstawy programowej z techniki

Warsztat stolarzaSerdecznie zapraszamy nauczycieli techniki na warsztaty

Praktyczna realizacja podstawy programowej z techniki

organizowane 29 listopada 2017 r. o godz. 15:00 w Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku-Białej,  ul. Legionów 25, sala 203.

Warsztaty poprowadzi współautor podstawy programowej z techniki Pan Witold Jakubek, którego gościliśmy w naszym Ośrodku na konferencji nt. nowej podstawy programowej. Podczas warsztatów uczestnicy będą pracować w zaaranżowanej klasie wyposażonej w różnego rodzaju narzędzia i urządzenia, gdzie wykonają z otrzymanych materiałów, na podstawie kart pracy, proponowane dla uczniów projekty.

Będzie również możliwość zadania pytań oraz rozmowy z autorem podstawy programowej.

Koszt uczestnictwa: 40 zł (płatne do 3 dni po szkoleniu – prosimy nie dokonywać przedpłat przed zajęciami).

Liczba uczestników: ok. 25 osób (ze względów organizacyjnych liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń).

Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną poprzez formularz zgłoszeniowy.

Władysław Mąsior
Dyrektor RODN „WOM”” w Bielsku-Białej