Professional Development Day

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” oraz Oxford University Press Polska zapraszają na Professional Development Day w Bielsku-Białej.

Miejsce: Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM”, ul. Legionów 25, 43-300 Bielsko-Biała; sala 203.

Termin: 5 października 2017 r.; godz. 15:00-16:00.

Digital Teacher – praca z platformą e-learningową na lekcjach języka angielskiego.

Zapraszamy zwłaszcza nauczycieli korzystających z podręczników Oxford Universyty Press, chcących zapoznać się z działaniem platformy Oxford English Online oraz materiałami cyfrowymi wspierającymi pracę z kursami.

Zachęcamy do zabrania urządzenia z dostępem do Internetu (telefon, tablet, laptop) – będzie można założyć konto i wypróbować w praktyce działanie platformy.

Prosimy o potwierdzenie udziału w szkoleniu na adres email dorota.struminska@oup.com.

Nauczyciele biorący udział w szkoleniu otrzymają materiały konferencyjne oraz certyfikat potwierdzający uczestnictwo.

Serdecznie zapraszamy!

Dorota Strumińska, tel. kontaktowy: 605 100 341