26. Międzynarodowa Konferencja IATEFL Poland

IATEFL - logotypWażna wiadomość dla nauczycieli języka angielskiego!

Serdecznie zapraszamy na 26. Międzynarodową Konferencję Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Angielskiego IATEFL Poland organizowaną wraz z Wydziałem Humanistyczno-Społecznym Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej.

Termin: 15-17.09.2017.
Miejsce: Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej, ul. Willowa 2 43-309 Bielsko-Biała.

Rozpocznij nowy rok szkolny z nową energią! Niezwykła okazja by zobaczyć skuteczne lekcje „na żywo”, posłuchać wykładów w języku angielskim, wymienić doświadczenia z autorami podręczników prosto z Anglii, podpatrzyć praktyczny warsztat doświadczonych metodyków, a przede wszystkim zebrać nowe pomysły na własne, ciekawe lekcje.

W tym roku po raz kolejny PreConference Event oraz Open Mic Evening.

A wśród fantastycznych speakerów:

Margit Szesztay, Russell Stannard , John Hird, Tony Prince, Alicja Gałązka, Marzena Żylińska, Hanna Kryszewska, Jacek Santorski, Jacek Pyżalski, Czesław Kiński, Jacek Łagun, Radosław Krzyżanowski, Piotr Steinbrich i wielu innych.

Poza tym w programie ponad 100 warsztatów i wykładów prezentowanych przez największe autorytety nauczania języka angielskiego z Polski i z zagranicy, dwie debaty!

Już po raz kolejny ta prawdziwie międzynarodowa konferencja przyciągnęła prezenterów z wielu krajów, w tym z Wielkiej Brytanii, Francji, Austrii, Rosji, Słowacji i USA.

IATEFL Poland
Conference Organising Committee