Majówka dla nauczycieli bibliotekarzy i nie tylko…

Okładka książki Renaty Piątkowskiej: Dziadek na huśtawceWejść w buty dziecka i wędrować z nim po książkowych światach

Zapraszamy nauczycieli bibliotekarzy, języka polskiego i edukacji wczesnoszkolnej na bezpłatną konferencję regionalną, która odbędzie się w dniu 16 maja 2017 r. (wtorek) od godz. 15.00 do 17.00 w siedzibie naszego Ośrodka przy ul. Legionów 25, sala 11 (parter).

W programie:

1. Spotkanie z autorką książek dla dzieci i młodzieży – Panią Renatą Piątkowską; laureatką wielu nagród literackich, m.in. Nagroda Literacka im. Kornela Makuszyńskiego; nagroda w konkursie literackim na współczesną książkę dla dzieci i młodzieży im. Astrid Lindgren.
  2. Ekspozycja książek autorstwa Pani Renaty Piątkowskiej.
  3. Prezentacja bajki „Na łące” techniką teatrzyku kamishibai w wykonaniu uczennic Gimnazjum Publicznego nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach.

Zapisy na konferencję przyjmowane są wyłącznie przez formularz zgłoszeniowy, który należy dokładnie wypełnić celem otrzymania zaświadczenia. Termin zgłoszeń do 14 maja 2017 r.

Więcej informacji można zasięgnąć u organizatorów (kontakt – linki poniżej).

Maria Kulesz, konsultant
Katarzyna Zioła-Zemczak, doradca metodyczny